Jak zdobyć władzę

Autorytet w każdym zespole jest bardzo ważne, niezależnie od tego, siłownik on lub przyjacielski. Ale zdobycie go nie jest takie proste, do tego trzeba wziąć pod uwagę kilka znacząco chwil i nie zapominać o nich ani na sekundę.

Jak zdobyć władzę

Instrukcja

1
Pamiętaj, że najpierw pracujesz na autorytet, a potem władza działa na ciebie. Więc dostroić się i przygotuj jakiś czas ciężko pracować. Nawet jeśli wydaje ci się, że dobra pozycja w zespole nie świeci, nie waż się poddawać – w każdej chwili wszystko może się zmienić.
2
Nad swoim autorytetem praca od pierwszej sekundy do przedostania się w zespół. Zasada pierwszego wrażenia jeszcze nikt nie został odwołany. Podczas spotkania bądźcie gościnni, przyjaźni, czytelnie podać imię i dowiedz się nazwy innych ludzi. Spróbuj je zapamiętać, powtarzając do tego nazwę każdego człowieka głośno po tym, jak on miał.
3
Nie milczeć. Można oczywiście pokazać się w całej okazałości i na drugim spotkaniu, i na trzeciego, ale lepiej będzie od razu powiedzieć o sobie kilka ciężkich i ciekawych zwrotów.
4
Aby łatwiej było spotkać się z ludźmi, odgarnął zakłopotanie, umów się na niezobowiązującą wizytę. Jeśli jesteś w pracy, poproś, aby pozostać po niej i napić się herbaty. Jeśli jest to nowa grupa znajomych, zaproś ich do siebie, poproś, aby wybrać się na piknik za miasto lub wybrać się na nową wystawę. Nie bój się iść na spotkanie zespołu pierwszym, oni to docenią.
5
Odnoście się z szacunkiem do wszystkich członków spółki. Jeśli ktoś się nie podoba, lepiej być cicho, oczywiście, jeśli człowiek nie przechodzi normy postępowania. W tym przypadku próbą go oddać można również dodać punkty do swojego autorytetu. Najważniejsze, wszelkie działania muszą być delikatne i zawieszone.
6
Na razie jeszcze nie w firmie, będą się przyglądać i, przy okazji, sprawdzać „na siłę”. Przygotuj się do tego, nie jest zły i nie pozwól ocen. Zapoznać się wszelkie przejawy humoru, nawet jeśli jest to zabawny akt poświęcenia.
7
Zawsze odpowiadaj za swoje słowa, jeśli obiecasz – zrób to. Nie daj się zwieść, to żegna się tylko dzieciom. Naruszyć zaufanie raz, w dorosłym zespole będzie trudno go z powrotem na poprzednią pozycję. Przemyśl każdy swój czyn i bądź szczery przed sobą i przed innymi. Jeśli nie możesz zrobić, to i nie skacz wyżej głowy.
8
Obecność inteligencji i rozwiniętego poczucia humoru w każdym zespole jest doceniana i zachęca, więc nie zapomnij, aby trenować zarówno tych jakości na równi. Umiejętność być poważne i dobrze się pośmiać, w tym i nad sobą – czy to nie jest idealne połączenie w charakterze. Was będą traktować jako spójną osobowość, a nie jako ścisłe педанта lub wiecznego wesołka.
9
Bądź naturalne. To chyba najważniejsze. Jeśli nie posiadasz duże актерскими danymi, lepiej nie próbować grać, przedstawiając się tym, kim nie jesteś. Autorytet jest zawsze opiera się na autentycznym charakterze jego właściciela. Dlatego też, jeśli nie do końca spełniają tej pozycji, którą można podjąć w zespole, najpierw popracujcie nad sobą, a następnie zdobyty autorytet stanie się twoim odbiciem.
logo
Kategoria:
Praca nad sobą

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.