Jak zdobyć klucze webmoney

Plik klucza jest to specjalny plik, który jest używany do uzyskania dostępu do elektronicznych portfeli poprzez programy WM Keeper Classic. Jest on udzielany podczas rejestracji w systemie i jest wymagane w przypadku ponownej instalacji systemu operacyjnego, zmian parametrów technicznych, logowania z innego komputera i tak dalej.

Jak zdobyć klucze webmoney

Instrukcja

1
Uruchom program WM Keeper Classic. Jeśli straciliśmy plik kluczy, zaleca się, aby zapisać je ponownie. W tym celu w górnym pasku narzędzi, należy wybrać pozycję „Narzędzia/Opcje programu”. Pojawi się okno, w którym wybierz zakładkę „Bezpieczeństwo”. Zlokalizuj, a następnie kliknij na przycisk „Zapisz klucze”. Określ miejsce, w którym zostanie umieszczony plik kluczy. Najlepiej przechowywać go na nośniku wymiennym. Wprowadź hasło do pliku kluczy, który użyłeś do rejestracji swojego konta. Kliknij przycisk „Ok”.
2
Przejdź procedurę odzyskiwania, jeśli straciliśmy plik kluczy lub nie pamiętasz kodu dostępu do niego. Przy tym sposób odzyskiwania zależy od konkretnej sytuacji: twój atestu, balansu portfeli, poprawności danych, i tak dalej. W każdym przypadku należy najpierw wejść na stronę key.wmtransfer.com, gdzie zostaniesz poproszony o podanie numeru telefonu komórkowego, kod cookie wmid lub e-mail. Następnie należy udać się instrukcje.
3
Pobierz plik klucza na e-mail po zakończeniu procedury przywracania. Hasło do tego pliku zostanie przesłany na telefon komórkowy. To jest miarą bezpieczeństwa przed intruzami, którzy próbują włamać się do cudzych portfeli. Zapisz klucze na komputerze. Zainstaluj najnowszą wersję WM Keeper Classic. Uruchom program i kliknij na link „Przywracanie”, która znajduje się na dole okna logowania. Сошлитесь na nowy plik kluczy i wprowadź hasło, otrzymany w wiadomości SMS.
4
Napisz pisemne poświadczone notarialnie oświadczenie o przywróceniu dostępu do portfeli Webmoney. Wyślij go pocztą lub przekazać osobiście do biura centrum certyfikacji. Ta procedura może być konieczne w przypadku, gdy podczas rejestracji są nieprawdziwe lub błędne dane. W niektórych przypadkach trzeba będzie uzyskać osobisty atest, więc wcześniej zapoznać się z kosztami tej procedury.
logo
Article Categories:
Więcej

Comments are closed.