Jak zasilić webmoney przez sms

Płatności za pośrednictwem e-portfele – wygodny sposób zapłaty za towary w sklepach internetowych, doładowania telefonu komórkowego, rozliczenia za usługi komunalne. Jedna z najbardziej popularnych systemów płatności elektronicznych w Rosji – to Webmoney. Doładować portfel paypal można na kilka sposobów, w tym za pośrednictwem wiadomości sms.

Jak zasilić webmoney przez sms

Trzeba

  • – komputer z dostępem do internetu;
  • – telefon komórkowy z wystarczającą kwotą na koncie.

Instrukcja

1
Znajdź pośrednika lub usługi online, które oferują taką usługę. Niestety, bezpośrednio zasilić portfel paypal za pomocą wiadomości sms nie jest możliwe. Wśród pośredników pracy z elektronicznymi pieniędzmi, sporo oszustów, dlatego najlepiej ich szukać na specjalistycznych forach (na przykład, na zasobach dla webmasterów), gdzie można poczytać opinie na temat działalności tego lub innego serwisu.
2
Sprawdź reputację witryny, z której zamierzasz korzystać. Poczytaj opinie o nim na innych zasobach, sprawdź, czy osobistego świadectwa lub atestu sprzedawcy, obecność roszczeń do właściciela portfela Webmoney. Jeśli trzeba dokonać wyboru między kilkoma pośrednikami, porównaj ich ceny.
3
Upewnij się, że masz wymaganej kwoty na koncie twojego telefonu komórkowego. Należy pamiętać, że wysokość prowizji pobieranej przy doładowaniu portfela Webmoney przez sms wynosi zazwyczaj 30-50% całkowitej kwoty przelewu. Wyjaśnić wysokość prowizji można na stronie internetowej pośrednika.
4
Przejdź bezpośrednio do uzupełniania portfela Webmoney. Niezbędne procedury, reguły, szczegółowo opisany na stronie internetowej pośrednika. Zazwyczaj wymagane jest podanie numeru portfela i kwotę doładowania, wskazać kraj, operatora i numer telefonu komórkowego. Uważnie sprawdzać, czy wszystkie wprowadzone dane.
5
Po wprowadzeniu wymaganych informacji i klikniesz przycisk „Kontynuuj” lub „Dalej”, na twój telefon przyjdzie sms z kodem potwierdzającym. Należy go wpisać na stronie internetowej pośrednika lub wysłać w odpowiedzi sms. W tym kroku użytkownik wyraża zgodę na transfer pieniędzy.
6
Z twojego konta zostanie pobrana wymagana kwota i przekazana na podany e-portfel. Termin zaksięgowania środków pieniężnych na portfel paypal zależy od warunków pracy serwis, z którego usług korzystasz. Jeśli pieniądze nie dotarły we właściwym czasie, należy skontaktować się z pomocą techniczną serwisu.
Należy zwrócić uwagę
Dodawanie Webmoney przez sms – jest to jeden z najbardziej „drogich” sposobów, aby umieścić pieniądze na swój portfel. Komisja po jego użyciu jest około 30-50%, więc ta opcja doładowania portfela tylko w ostateczności.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.