Jak podzielić konto przez sąd

Podczas pobytu, na przykład, w jednym mieszkaniu, mogą pojawić się spory dotyczące płatności usług komunalnych. Rozwiązaniem w tym przypadku będzie otwieranie poszczególnych kont i dokonywanie zmian w umowie o pracę. Jednak w przypadku niezgodności jednego z członków rodziny, spór będzie musiał rozstrzygnąć w sądzie.

Jak podzielić konto przez sąd

Trzeba

  • – aktualny finansowo-wyciąg z konta;
  • – wyciągu z rejestru domu;
  • – plan z WIT z wskazówka placu i wielkości pomieszczeń;
  • – zaświadczenie o dochodach osoby, na której otwiera się konto.

Instrukcja

1
Dowiedz się, czy masz prawo żądać podziału konta osobistego. Rzecz w tym, że aby to zrobić, należy spełnić szereg warunków, które odnoszą się zarówno do salonu, jak i do członków rodziny. Osobne konto może być zwolniony tylko obywatel federacji ROSYJSKIEJ, który jest zarejestrowany w tym mieszkaniu, stale w nim przebywa, jest pełnoletni i ma wystarczające dochody, aby spłacić rachunki. W mieszkaniu musi być izolowany pokój, w którym będzie przebywać osoba odbierająca osobne konto, posiadająca szerokości ponad 2 m. Więcej informacji na temat wymagań można uzyskać w wydziale Kontroli w Departamencie polityki mieszkaniowej i mieszkaniowej z funduszu.
2
Omów podział konta osobistego z pozostałymi członkami rodziny, mieszkających w tym mieszkaniu. Uzyskać pisemną zgodę od wszystkich, kto nie jest przeciwko tej procedury.
3
Zbierz pakiet dokumentów, który jest potrzebny do otwarcia odrębnego rachunku. Składa się on z kopii aktualnej finansowo-konta osobistego, wyciągi z brownie książki, planu z WIT z wskazówka placu i wielkości pomieszczeń, a także zaświadczenia o dochodach twarzy, na którego otwiera się konto. Napisz wniosek o podział konta osobistego.
4
Złożyć wszystkie dokumenty w oddziale УДЖМиЖФ twojej okolicy. Jeśli zostanie odrzucona w projektowaniu nowych kont, otrzymasz pisemne uzasadnienie takiej decyzji. Jeśli jest to związane z tym, że nie uzyskano zgody, o podziale konta osobistego od wszystkich członków rodziny, to kontrowersyjny problem został rozwiązany złożenia pozwu do sądu. Przy tym pozwanym może być jako oddział УДЖМиЖФ, jak i członek rodziny. Zapłać za państwową opłatę drogowa.
5
Uzyskać decyzję sądu o podziale konta osobistego. Podaj jego kopię w УДЖМиЖФ twojej okolicy i uzyskaj zmieniona umowa najmu, w którym zostaną określone nowe dane do wpłaty komunalnych.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *