Jak wejść w ISSA

Skrót ISSA oznacza „internetowy system obsługi abonenta”. Usługa ta jest używana przez wielu telekomunikacyjnymi, telefonów i internetu firmami i zapewnia dostęp klientów do swojego konto osobiste przez internet. Serwis pozwala kontrolować wydatkowanie środków, aktywować i usuwać usługi, zmieniać ustawienia i wiele więcej.

Jak wejść w ISSA

Instrukcja

1
Aktywuj usługę ISSA, jeśli jesteś abonentem „Байкалвестком”. Wykonać to można poprzez wysłanie wiadomości SMS z literą „a” na numer 7172492. Można również skorzystać z udogodnień dostępnych USSD, zdobyć na telefonie numer *100*24921# i nacisnąć przycisk połączenia. Uzyskaj odpowiedzi na komunikat z danymi aktywacji ISSA.
2
Kliknij na link https://issa.bwc.ru/ i enter, aby wejść w „moje konto” numer telefonu i hasło. Hasło jest identyczny z tym, który jest używany przez usługi ACCA. Jeśli go nie masz, to wybierz z telefonu numer 7172 i przejść instrukcji głosowej lub wyślij pusty SMS na numer 71721. Pamiętaj, że jeśli trzy razy pechowo logowania do ISSA, to usługa zostanie zablokowana na 3 godziny.
3
Kliknij na link https://issa.dsv.ru aby zalogować się do systemu ISSA „Rostelekom”. Wpisz kod swojego miasta, numer telefonu i PIN-pod. Ostatnio można uzyskać w najbliższym абонотделе firmy, dostarczając dokumenty potwierdzające tożsamość. Można również wejść na numer konta osobistego, klikając na odpowiedni link. Nie zapomnij, aby poprawnie określić region zamieszkania. Jeśli masz podłączony DISLY dostęp do Internetu, to do logowania można wprowadzić swój login (pppoe) i hasło dostępu do internetu
4
Ustaw hasło, aby zalogować się w ISSA „Skylink”. W tym celu należy zadzwonić pod numer 77721 i udać się z instrukcjami systemu. W pewnym momencie zostaniesz poproszony, aby wymyślić hasło z 7 znaków. Kliknij gwiazdkę po zakończeniu wprowadzania.
5
Można także zadzwonić do działu pomocy technicznej świadczonych przez numer 8-901-251-51-51 lub 247-42-42. Po tym, kliknij tutaj https://issa.skylink-chel.ru/ i wprowadź numer telefonu i hasło w formularzu logowania. Jeśli prawidłowo zalogowaniu się w systemie trzy razy z rzędu, to usługa zostanie zablokowane na 12 godzin.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *