Jak zdobyć charyzmy

Tajemnicze słowo „charyzma” sięga korzeniami do starożytnego Olimpu, którego mieszkańcy traktowano go jako rzadki „dar bogów”, dawcą niewytłumaczalne siłą przyciągnąć ludzką uwagę na siebie. W mitologii greckiej хариты – to trzy благодетельные bogini radości życia i zabawy, które uosabiają urok, wdzięk, elegancja, umieścić dobro. Paradoksalnie, ale charyzma są właściwe nie tylko cnoty. Uroku atrakcyjnością mają w równym stopniu wielcy prorocy i bezwzględne „пофигисты”, politycy i aktorzy, święci i przestępcy.

Jak zdobyć charyzmy

Instrukcja

1
Na początek zapamiętaj pewnik: charyzmatycznymi osobowościami staje, a nie rodzi. Pracuj nad sobą, rozwijaj celowo ustanowione naturą talenty, słowem, niestrudzenie pracować nad stworzeniem swojej charyzmy.
2
Dążyć systematycznie do aktywnej działalności. Ludzie, którzy mają charyzmatycznym potencjałem, nie mogą żyć bez pasji. Wyruszają na podbój niedostępne góry i morskie głębiny, zajmują się w grupach tanecznych. Oni są zawsze gotowi do śmiałych i desperackich czynów, które wydają się innym эпатажными zawodem. Czasami wydaje się, że oni to sprzedadzą dom i махнут żyć na wyspy Salomona. Wiedzą o wszystkich „wszystko” i „wszystkie”, kto jest kim. Łatwo orientują się w arcydzieł światowego kina. U nich znikąd znaleziono paczki zdjęć z wizerunkami gwiazd, завизированные ich autografami.
3
Chcesz zobaczyć siebie w szeregach харизматиков, nie bój się próbować, eksperymentować. Wybieraj najciekawsze zajęcia, które dopiero wspiąć się na szczyt mody. Starajcie się spełnić wszystkie dziecięce marzenia. Takie podejście gwarantuje setki nowych znajomości, bezgraniczne uwielbienie i prawdziwe zainteresowanie starych i nowych znajomych.
4
Bądź pomysłowy. Kreatywność powinna stać się twoim drugim „Ja”. Poszukaj kreatywne rozwiązanie wszystkich zadań, niestandardowe rozwiązania wszelkich problemów… W tym tkwi iskra boża i dar bogów, określone w ciebie z dzieciństwa, i niestety, zanikanie wpływ w dorosłości, bo przestajesz go przechowywać i pielęgnować. A szkoda. Po tym wszystkim, to dziecięca szczerość i bezpośredniość, umiejętność widzieć świat oczami dziecka i jest ważna jakość charyzmy.
5
Nigdy nie załamujcie się. Oczywiście, wcale nie musi w biurze фланировать z nieskończonej uśmiechem na ustach. Po prostu użyj swoją radość życia dla dobra ludzi. Pomagaj im w trudnych chwilach, należy ładować innych w dobry nastrój i pozytywne. Naucz się myśleć pozytywnie, szukać w problemach coś dobrego bez przesady trudności. To imponuje ludziom.
6
Pamiętaj tabu харизматика: staraj się przekonywać, naucz się słuchać, nie pozwól, porady, nie wyrazić wyższość, nie rób uwagi, nie wystawiać w śmiesznym świetle innych, nie szukajcie cudzych błędów, nie udowodnić ludziom, że się myle.
7
Bądź pewny siebie – oto najważniejsze przykazanie харизматика. Pamiętaj, że ludzie, замкнувшиеся w swoim świecie, сосредоточившиеся na swoich kompleksach i swojej „niedoskonałości”, nigdy staną się „światłem w oknie”, w centrum uwagi.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.