Jak zbudować piramidę

Piramidy i ich właściwości dawno pobudzają umysły ludzi. Naukowcy na całym świecie badają procesy zachodzące wewnątrz budowli w kształcie piramidy, a zwykli śmiertelnicy обзаводятся własnymi пирамидками, przyciągając zdrowie, życie, szczęście. Zbudować piramidę pod życie każdego z nich, jeśli wiesz, niektóre tajemnice.

piramida

Instrukcja

1
Jeśli zdecydujesz się założyć własną hierarchię, to na pewno już wiesz o jej cudowną moc. Piramida, dostarczająca w pobliżu wody, sprawia, że woda jest bardziej miękka. Jeśli trzymać dłoń nad wierzchołkiem piramidy pięć-dziesięć minut, odbędą się stres i ból głowy. Umieszczone w piramidzie ostrza самозатачиваются. Piramidy zwiększają wydajność pracy całych zespołów.
2
Mówią, że piramidy, które są zainstalowane w kabinie samochodu, są w stanie zmniejszyć ilość zużywanego paliwa. Powstania piramid musimy древнеегипетскому boga Słońca Ra, piramida symbolizuje zastyga strumień promieni słonecznych.
3
Ale te piramidy musi być „poprawne”. Można spróbować znaleźć gotową piramidę z idealnymi proporcjami, a można zebrać samemu. Egipscy piramidy wykonane z kamienia, który nie jest podatny na zniszczenia, więc i wytrzymały one tysiąclecia.
4
Piramidę użytek można zrobić z niczego. Tak i można wybrać dowolny rozmiar.
5
Jeśli masz rhinestone lub shungite – jest to idealne rozwiązanie, ale można użyć innych materiałów: karton, drewno, płyta WIÓROWA, szkło. Materiał właściwej piramidy musi być naturalny.
6
Ważne, że wszystko jest „właściwe” piramidy mają kąt przy podstawie pięćdziesiąt dwa stopnie.. najłatwiej piramidę zebrać w następujący sposób: wyciąć lub wyciąć cztery jednakowe prostokąta z kątem u podstawy pięćdziesiąt dwa stopnie, proporcje przy tym do małej piramidy będzie 1,17, dla wielkiego 1, 176.
7
Następnie otrzymane części skleić lub zszyć w inny sposób, wyciąć podstawę i przykleić go.
8
Teraz pozostało zorientować powstały piramidy po bokach światła i wypróbować jej cudowne właściwości.
logo
Kategoria:
Hand-made

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.