Jak zbudować mięśnie klatki piersiowej

Mięśni piersiowych są jednymi z największych na ciele człowieka. Dlatego warto zwrócić szczególną uwagę podczas treningu siłowego. To właśnie od nich będzie zależeć harmonii całego ciała.

Jak zbudować mięśnie klatki piersiowej

Instrukcja

1
Przesuń dokładną rozgrzewkę całego ciała przed ćwiczeniami na pecs. Skakać na скакалке około 5-10 minut. Ważne jest, aby ciało było ciepłe i gotowe do obciążenia. Jeśli nie te skakanki, to można po prostu biegać dookoła sali w ciągu tego samego czasu. – Będziesz w gazetach kilka razy na progu i wykonaj rozciąganie ramion, pleców i klatki piersiowej. Na całą rozgrzewkę u ciebie powinno wyjść około 10-15 minut.
2
Wykonaj wyciskanie na poziomej ławce. Zanurz niewielki ciężar na pocisk. Połóż się na ławce tak, aby głowa była nieco dalej poziomu sztangi. Chwyć sztangę na szerokość ramion i zdejmij ją ze stojaków. Opuść się powoli do stukania z piersią i wcisnąć ją w górę. Powtórz 10 razy. Zrób co najmniej 5 dni setów. Zrelaksuj się i weź głęboki oddech.
3
Zrób zmniejszyć liczbę hantli na poziomej ławce. Weź dwie małe wagi hantle i połóż się na ławce. Podnieś ręce, выпрямив ich w pełni. Jak tylko hantle znalazły się nad głową, powoli rozsuń ręce na boki, do bólu skazy. Następnie zbliż je do siebie. Wykonaj to ćwiczenie co najmniej 10 razy na 4 podejścia. Stań z boku i wstrząsnąć ręce.
4
Ssać mięśni piersiowych za pomocą jednej ciężkie hantle. To ćwiczenie jeszcze nosi tytuł „sweter”. Hantle powinny być około 1.5-2 razy cięższa od tej, z której robiłeś zmniejszyć liczbę w strony. Ponownie połóż się na ławce, podnieś pocisk nad głową i delikatnie wsuń go za głowę. Wróć do pozycji wyjściowej. Ilość powtórzeń – 10, seta – 3.
5
Ćwicz także na specjalnym symulatorze „układ strony”. To ćwiczenie pomoże twoim mięśniom nie wpisywać ilość, jak poprzednie trzy, a kształtować rzeźbę mięśni piersiowych. Jest to również bardzo ważny w harmonijnym rozwoju. Usiądź na siedzeniu symulatora, chwyć przedramionami za uchwyty i wykonaj ograniczenie ładunków. Powoli włóż ręce w pierwotne położenie. Zrób co najmniej 10 razy w 3 podejściach.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.