Jak zawiązać szal

Jedwabny szal – idealny dodatek, w stanie uzupełnić i zmienić nawet bardzo skromny strój. Ale często dziewczyny, ma cały magazyn różnego rodzaju chusteczki w szufladach komody, nie noszą je, bo nie umieją ładnie zawiązać. Naucz się kilku prostych, ale efektownych technik, a każdy dzień wygląda po nowemu.

Jak zawiązać szal

Instrukcja

1
Podnieś chusteczkę, zgodny z kolorem twarzy i włosów i podkreślając swoje zalety. Na przykład, румяным pięknem pójdzie ciemna gamma z kolorowymi motywami, голубоглазым – chustki z nieba-niebieskim wzorem, a jasne brunetki – świeże i czyste kolory i kontrastowe połączenia. Oryginalny szal można z powodzeniem uzupełnić proste ubrania dyskretne dźwięki i stać się najbardziej widocznym elementem stroju.
2
Proste swetry i golfy zdobią niezwykłe jedwabny kołnierz, złożony z klasycznego kareta. Złożyć chusteczkę na pół po przekątnej. Набросьте go na ramiona tak, aby kąt był na piersi. Unieś krawędź, zamykając im dolną połowę twarzy, włożyć końce temu, owinąć wokół szyi i zawiąż podwójny węzeł. Opuść zagiętej krawędzi i rozciągnij go w postaci kołnierza-opaski, ukrywając pod nim tobołek i rozprzestrzeniać swoje końce.
3
Bardzo cienki szal z szyfonu lub крепдешина spróbuj zawiązać w połączeniu węzła. Weź go w ramiona, potrząsnąć i zawiązać węzeł w sercu tak, aby wszystkie cztery krawędzie swobodnie zwisały. Konstruktu złożyć na pół, rzucać się na szyję, owiń końce wokół niej i krawat u szyi małym podwójnym węzłem. Maskuje go wolnym krawędzią kareta, a centralny węzeł umieść na środku lub z boku, задрапировав tkaniny wokół niego.
4
Kareta z ciężkiego jedwabiu lub satyny można zawiązać klasycznym męskim węzłem „Ascot”. On będzie oryginalnym dodatkiem декольтированного sukienki lub koszulki. Złożyć chusteczkę na pół, набросьте na szyję i związać, zamieszczając jedna krawędź jest wyższy od drugiego. Dokładnie wyprostować wynikowy szeroki węzeł i zabezpieczyć go szpilką do krawata lub ciężka broszka.
5
W zimne dni zastąpi szal, nakrycie głowy. Złóż go na pół i załóż na głowę, zamykając czoło i подвернув u skroni dla maksymalnie szczelnego облегания. Końce zawiązać z tyłu mały węzeł. Obiema rękami unieś обрамляющий osoba krawędź szalik i rozciągnij go w postaci kaptura, подвернув krawędzi do środka. Wiązane w ten sposób szal nie zsunie się z głowy i chroni włosy od nagłych porywów wiatru.
logo
Article Categories:
Akcesoria i biżuteria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *