Jak nosić arabski szal

Арафатка – męski arabski szal, który otrzymał większą popularność w naszym kraju. Teraz to akcesorium korzystają nie tylko mężczyźni, ale i kobiety. Tym bardziej, że istnieje wiele sposobów, aby urozmaicić swój styl арафаткой, nie ograniczając się do bezpośredniego jej przeznaczeniem.

Jak nosić arabski szal

Instrukcja

1
Арафатку można używać jako szyjnego chusteczkę. Będzie oryginalną dekoracją każdego, nawet najbardziej zwykłej bluzki lub жакета. Zawiązać арафатку można w dowolny sposób. Na przykład, złożyć chusteczkę po przekątnej. Duży kąt zapiąć z przodu na piersi i owinąć szyję innymi końcówkami, z zawiązanymi pod brodą.
2
Zapiąć арафатку na głowę. Złożyć chusteczkę po przekątnej i załóż jak barwna chustka. Związywać na karku i spuść je na ramię. Można zawiązać арафатку w inny sposób: ponownie złożyć chusteczkę po przekątnej, teraz zawiń go w taki sposób, aby uzyskać szerokie pasmo zostanie zakończona małym wypoczynkową. Powstały pasek nałóż na czoło, ustalając kąt w środku. Wkręcić długie końce жгутами i związać z tyłu głowy. Z fringe można zapleść warkocz.
3
Nawiązać арафатку można w formie turbanu. Złożyć chusteczkę po przekątnej. Nałóż na głowę z szerokim kątem temu. Jeden koniec арафатки lekko przekręcić wiązką i przez szyję przełóż jak obejmy na drugą stronę głowy. Pozostałą część wypoczynkowa ukryj za ucho. Zrób to samo z przeciwległym końcem szalik.
4
Przegap арафатку przez mocowania pasa w spodniach. W ten sposób można uzyskać niezwykły pasek. Szacunkowa węzeł odsunąć od błyskawic, trochę nie prowadzi do bocznej strony uda. Zawiązać chustę. Арафатку można zawiązać w talii, nie naśladując pasek. Złożyć chusteczkę po przekątnej, dużym kątem zamknij jedno udo, a na drugim zawiązać chustę węzłem.
Należy zwrócić uwagę
Nie musisz kupować tradycyjną czarno-białą арафатку. Ten listew jest używany jako akcesorium, a nie przedmiotu kultury, więc śmiało wybierajcie inne kolory.

Porada
Wybierając арафатку, należy zwracać uwagę na jakość materiału i obróbki spawów. Jeśli krawędź szalik będzie źle wykończone, bardzo szybko on растреплется.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.