Jak zawiązać пашмину

Początkowo пашминой nazywał się szczególnie miękki długi kaszmir, puch górskich kóz z indyjskiej prowincji Kaszmir. Jednak z biegiem czasu stały się nazwać peleryny, szale i etole, wykonane z tej wełny. Taki dodatek jest tak prosty i elegancki, co pozwoli ci wybrać połączenie z dowolnym ubraniem.

Jak zawiązać пашмину

Instrukcja

1
Najbardziej lekki, wygodny i łatwy sposób rzucić пашмину, obejmujące strefę ramion i dekoltu i delikatnie owinięte ręce. Przy tym twoja postać pozostanie szczupła, co jest szczególnie ważne dla kobiet z nadwagą. Końce szarfy można chwytać rękami, krzyża oni narzucić na ramiona lub zawiązać piękny węzeł. Aby nie naruszać przyjęte w firmie dress code, skręć produkt w węzeł, набросьте na szyję, a następnie niedbale przełóż jeden koniec przez ramię.
2
Chronić się w zimne dni można włożywszy пашмину na ramiona, a następnie owinąć wokół siebie jej końce zawiązać z przodu na węzeł. Uda pozory łatwego sweter, dzięki czemu można szybko согреетесь. Przy okazji, w ten sposób można jeszcze ukryć nadmiar pełnię rąk.
3
W połączeniu z kurtką пашмину można używać jako szalik. Do tego złożyć ją w poprzek, a następnie założyć na szyję. Przełóż w napływającą pętlę krawędzi z frędzlami, a następnie wyprostuj je. W ten sposób można nosić ją na wierzchu kurtki, jak i pod nią, wystawiając na zewnątrz tylko mały pasek tkaniny w pobliżu szyi. Szeroki wybór – rzut пашмину na płaszcz jak szal, a końce zawinąć do środka. Wyprostować fałdy, aby leżały swobodnie. W tym przypadku wybierz produkt, komponujące się kolorystycznie z płaszczami. Obecne trendy pozwalają również zrobić пашмину najbardziej wyrazistym akcentem w swoim stylu, podnosząc ją tak, aby ona контрастировала z innymi przedmiotami garderoby.
4
Jednym z często spotykanych porad – zakładanie пашмину jako nakrycie głowy. Tutaj możesz również wybrać wariant, jaki tylko chcesz. Повязанная na wzór chusty, owinięta jak turban, накинутая jak szal – każdy z tych sposobów ozdobi cię i podkreśli twoją kobiecość.
Porada
Wybierając пашмину jako akcesorium, należy pamiętać, że będzie ona wyglądać elegancko tylko wtedy, gdy idziesz piękne schody. Plecy trzymaj prosto, a ramiona wyprostuj.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.