Jak zarejestrować loterii

Loteria to rodzaj hazardu, który zachowuje trwałą popularność w ciągu całego swojego istnienia. Wynika to z prostoty samej gry, ekonomicznej dostępności i, oczywiście, perspektywa ogromnej wygranej.

Jak zarejestrować loterii

Trzeba

  • – pakiet dokumentów do rejestracji w rejestrze publicznym loterii;
  • – wyciąg o rejestracji w rejestrze publicznym loterii;
  • – porady prawnika.

Instrukcja

1
Rejestracja do loterii – to wieloetapowy i w sensie prawnym jest dość skomplikowany proces. Aby uniknąć formalności i szybko zarejestrować loterii, lepiej udać się do firmy, która specjalizuje się w świadczeniu usług transmisji danych.
2
Jeśli zdecydujesz się sami składać wszystkie dokumenty, zwrócić się do organów gminy w twojej okolicy. Znajdź na stoisku informacyjnym wykaz dokumentów wymaganych do rejestracji loterii.
3
Obowiązkowe wartościowymi na tej liście są informacje na temat loterii, wyciąg z REGON, ogólne informacje na temat loterii, dokumenty założycielskie, dokumentacja księgowa, zaświadczenie z urzędu skarbowego. Skład pakietu dokumentów może różnić się w zależności od specyfiki orzeczeń rejonowych i lokalnych dekretów, ale w ogóle różnice z poniższą listą będą niewielkie.
4
W pierwszej kolejności przygotuj informacje ogólne na temat loterii. Obowiązkowe punkty tego dokumentu: tytuł, czas trwania loterii, warunki, procedury prowadzenia, sposoby informowania uczestników o wygranej, wzór kuponu.
5
Dalej zapewnij u notariusza kopie umowy założycielskiej, świadectwo rejestracji organizatora jako osoby prawnej, zaświadczenie o załączeniu do ewidencji w urzędzie skarbowym.
6
Następnie przygotuj dokumentację księgową, w niej odbija rozmiar puli, opis nagród (mogą to być zarówno środki pieniężne, jak i inne przedmioty), dane bankowe organizacji dokonującej loterii.
7
Zamów w urzędzie skarbowym twojej okolicy zaświadczenie o braku u ciebie zaległości (niezapłacone podatki). Umieść organy podatkowe poinformowana o tym, że zamiar przeprowadzenia loterii. Musisz zrobić to co najmniej na 20 dni przed jej rozpoczęciem.
8
Po tym, jak urząd skarbowy dokona wszystkich niezbędnych weryfikacji, otrzymasz odpis z krajowego rejestru loterii. Potem możesz zacząć pracę.
logo
Article Categories:
Rodzaje działalności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *