Jak zarejestrować пристрой

Rejestracja praw własności na przybudówkę do głównej konstrukcji odbywa się na podstawie ustawy nr 122-Ф3 poprzez zmiany w rejestrze publicznym w jednej rejestracji praw własności. Do tego trzeba zebrać szereg dokumentów i zwrócić się w ФУГРЦ.

Jak zarejestrować пристрой

Trzeba

  • – paszport;
  • – audyty dokumenty na dom;
  • – budowlany paszport;
  • – rozdzielczość głównego architekta dzielnicy;
  • – wyciąg z katastralny paszport i kopia katastralny planu;
  • – oświadczenie w ФУГРЦ;
  • – dowód uiszczenia opłaty rejestracyjnej;
  • – wniosek do sądu.

Instrukcja

1
Jeśli przed rozpoczęciem budowy uzyskały zezwolenie i zwrócił budowlany paszport, należy zwrócić się do WIT, wezwać technika, wprowadzić zmiany w paszport techniczny i кадастровые dokumenty, uzyskać z danych dokumentów rachunek i zwrócić się z wnioskiem, dokumentami i ich ксерокопиями w Federalnej administracji państwowej rejestracji centrum. W unified rejestru wprowadzą zmiany i wydadzą ci zaświadczenie o własności, z późniejszymi informacje o aneksie.
2
Jeśli nie otrzymałeś pozwolenie na budowę, nie złoży budowlany paszport, to oznacza to, że aneks ustalona niezgodnie z prawem i popełnili wykroczenie administracyjne.
3
Aby zarejestrować nielegalne ganki, wywołaj licencjonowanego architekta. Ci przygotuje projekt i szkic przybudówki i подведенных inżynieryjno-technicznych komunikacji.
4
Z otrzymanymi dokumentami, z odmian tytuł dokumentami na podstawową strukturę, skontaktuj się rejonowy wydział architektury i urbanistyki. Główny architekt miasta wyda oficjalny dokument, który należy uzgodnić we wszystkich wymienionych poziomach. Dodatkowo ci wypiszą potwierdzenie płatności administracyjnej kary za nielegalne budowy przybudówki.
5
W wydanym dokumencie należy umieścić swoje podpisy: kierownik gospodarki komunalnej dzielnicy, przedstawiciel okręgowej straży pożarnej, SES, wodociągów, sieci energetycznych. Jeśli struktura jest doprowadzony gaz, to musisz uzgodnić projekt inżynieryjny w gazowej służbie dzielnicy.
6
Jeśli wszystkie uzgodnienia odbyły się normalnie, to musisz zwrócić się do WIT, wezwać technika, wprowadzić zmiany w dokumenty, uzyskać wyciąg z katastralny paszport oraz kopię planu. Po czym można zarejestrować przybudówkę w ФУГРЦ.
7
Jeśli nie udało się uzgodnić projekt i szkic wzniesionej przybudówki, a to może się zdarzyć z powodu naruszenia przepisów budowlanych, naruszenia bezpieczeństwa pożarowego lub przy budowie nielegalnego budownictwa na stanowiskach inżynieryjno-technicznych w komunikacji handlowej. W tym przypadku opcja legalizacji ganki jeden – to udać się do sądu i na podstawie orzeczenia sądu których możecie następnie zmienić wszystko zgodnie z prawem.
8
Ale nie zawsze nawet przez sąd można zalegalizować nielegalne budownictwo. Może w trybie przymusowym zmusić usunąć ganki, jeśli złamałeś wszystkie normy budowlane. Dlatego nie ryzykuj i uzyskać niezbędne zezwolenia przed rozpoczęciem budowy.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *