Jak zapisać projekt w Sony Vegas

Program Sony Vegas służy do tworzenia filmów. Ona jest bardzo łatwy w obsłudze. Jednak nie nadaje się dla profesjonalnych użytkowników, ze względu na obecność w menu wielu różnych ustawień.

Jak zapisać projekt w Sony Vegas

Trzeba

  • – program Sony Vegas.

Instrukcja

1
Upewnij się, że konfiguracja twojego komputera spełnia wymagania systemowe programu Sony Vegas. Jej stosowanie wymaga procesora o częstotliwości poniżej 1 Ghz, 1 Gb pamięci ram i karta graficzna z 128 Mb.
2
Do pracy z wideo w HD wymaga wielordzeniowych cpu i karty graficznej z najlepszymi cechami, lepiej nie zintegrowanej. Pobrać ją z oficjalnej strony internetowej dewelopera na poniższy link: http://www.sonycreativesoftware.com/vegassoftware lub kup ją innymi wygodne dla ciebie sposób.
3
Zainstaluj program na komputer, postępując zgodnie z instrukcjami instalatora. Uruchom go, wprowadź klucz licencyjny i inne dane, niezbędne do kontynuowania pracy z oprogramowaniem Sony. Jeśli chcesz, pobierz dla niej program-softonic.
4
Przejdź do powstania projektu, przygotowując do tego odpowiedni materiał. Podłącz do komputera sprzęt, z którego będziesz produkować kopiowanie materiałów – karta pamięci kamery, kaseta, dysk twardy, i tak dalej. Dane najlepiej przenieść na dysk twardy komputera, to zwiększy szybkość działania programu.
5
Wybierz tworzenie nowego projektu za pomocą menu File. Dodać do niego wideo, za pomocą funkcji menu programu zamontować film według twojego uznania. Kiedy ostateczny wariant film będzie gotowy, wybierz opcję renderowania wideo w menu „File” i poczekaj na zakończenie operacji, jej wykonanie zależy od długości filmu i objętości plików.
6
Zapisz projekt, wybierając dla filmu odpowiedni format pliku. W przypadku wystąpienia problemów w pracy z programem Sony Vegas znajdź w internecie samouczki wideo, które pomogą ci w przyszłości szybciej poruszać się po funkcjach programu, otworzyć dla siebie wiele dodatkowych funkcji i poprawić ogólne umiejętności pracy z nią.
Należy zwrócić uwagę
Należy zwrócić uwagę, że program jest płatny. Korzystanie z zaatakowanych jej wersji może pociągać za sobą określone konsekwencje.

Porada
Znajdź samouczek wideo w celu doskonalenia umiejętności pracy z programem.

logo
Kategoria:
Oprogramowanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.