Jak zapisać nazwę użytkownika

Podczas rejestracji w internecie trzeba wpisywać login i hasło, aby zalogować się na określonym miejscu. Jeśli użytkownik wchodzi na różne projekty, gdzie wymagana jest autoryzacja, to pojawia się problem.

Jak zapisać nazwę użytkownika

Instrukcja

1
Wszystkie dane, które wpisujesz w przeglądarce, można zapisać. Warto jednak zauważyć, że w internecie istnieją również rodzaje wirusów, które kradną dane z przeglądarek wraz ze wszystkimi zapisanymi hasłami. Zainstaluj na komputerze oprogramowanie antywirusowe, które w czasie rzeczywistym chroni przed wirusami. Koniecznie zaktualizuj bazę wirusów i aktywować aplikację.
2
Wejdź na stronę, na której trzeba się zalogować na swoje konto. Wprowadź dane, które zostały wydane po rejestracji). Przy tym nie zapomnij, aby zmienić język wpisywania tekstu, aby się nie pomylić. Jak tylko system zacznie się ładować do weryfikacji danych na serwerze serwisu, pojawi się u góry panelu komunikat o zapisywaniu haseł. Kliknij przycisk „Zapisz”. Dane zostaną automatycznie zapisane w systemie przeglądarki. Teraz po wejściu na tą stronę trzeba kliknąć przycisk ze znakiem klucza.
3
Istnieje także specjalne oprogramowanie, które w czasie rzeczywistym zapisuje wszystkie hasła i loginy, które wpisujesz w przeglądarce na komputerze. Wszystkie informacje zawarte w programie są szyfrowane, a także niezawodność podczas instalacji ustawia się specjalne hasło na wejście. Takie narzędzia można łatwo znaleźć w internecie. Jednym z najbardziej popularnych jest program RoboForm.
4
Zainstaluj program na dysku twardym komputera. Za pomocą skrótu na pulpicie, uruchom go. Automatycznie wytwarzane są niektóre ustawienia w systemie. Następnie aplikacja automatycznie zapisuje wszystkie hasła, które można wpisać w przeglądarce. Po ponownym zalogowaniu się ona wpisuje login i hasło na wejście na stronę automatycznie. Jeśli program wymaga aktualizacji, należy stosować się do następujących zaleceń.
logo
Article Categories:
Bezpieczeństwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *