Jak zamontować radio samochodowe w „Приору”

Nie we wszystkich wersjach wyposażenia „jechaliśmy priors” jest аудиомагнитола. Jechać do serwisu w celu jej instalacji nie zawsze jest wygodne, gdyż to pociąga za sobą stratę czasu i pieniędzy. Ustawić radio samochodowe można samodzielnie, tak jak proces instalacji zwykle nie powoduje żadnych trudności.

Jak zamontować radio samochodowe w

Trzeba

  • – magnetofon;
  • – wkrętak;
  • – kapsle poszycia.

Instrukcja

1
Postaw samochód w garażu. Włączyć hamulec postojowy. Otwórz maskę i zrzucić z akumulatora ujemny zacisk, aby całkowicie wyłączyć pokładowej systemu zasilania. Ten środek ostrożności, aby uniknąć zwarcia. Pamiętaj, aby najpierw wyłączyć alarm, jeśli jest zasilane z zatrudnienia baterii.
2
Przeczytaj książkę serwisową swojego „jechaliśmy priors”. W niej musi być podana zawartość opakowania. Jeśli w twoim samochodzie warto аудиоподготовка, oznacza to, że wszystkie niezbędne do podłączenia okablowanie jest już wytyczona pod wykładziną. Jeśli masz goła wersja, zająć się uszczelnieniem przewodów na całym samochodu będzie musiał samodzielnie.
3
Rozważ konsolę środkową „jechaliśmy priors”. W niej przewidziane zwykłego miejsca do montażu radioodtwarzacza. Położona jest nad schowkiem i zamknięte specjalną plastikową zaślepką. Tę zaślepkę trzeba usunąć, delikatnie chwytając za pomocą płaskiego śrubokręta. Należy również zdemontować plastikowy box, który warto zamiast listwy montażowej. On trzyma się na zatrzaskach. Pociągnij box na siebie, przykładając niewielką уисилие. Zatrzaski wypadną z rowków i plastikowa konstrukcja вынется.
4
Znajdź przewody przymocowane do tylnej części plastikowej obudowy. Powinieneś zobaczyć kilka żetonów. Żetony te musisz dołączyć do gniazd radia zgodnie z instrukcją. Również nie zapomnij, aby ustawić antenę. Praktycznie wszystkie nowoczesne anteny mocowane na wewnętrzną stronę szyby. Dla zabudowy wymontować osłonę prawego słupka. Ona trzyma się na zatrzaskach. Delikatnie przełożyć przewód i przykleić pudełko antenowego bloku. Starannie przyklej kontur na szkło. Zainstaluj osłonę z powrotem.
5
Zaznacz blok montażowy w stałym miejscu. Podłącz do radioodtwarzaczu złącze anteny. Podłącz radio do oporu w montażowy blok i starannie dokręcić śruby. Za ujemny zacisk na baterię i zrób pierwsze włączenie radia.
logo
Kategoria:
Naprawa i serwis

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.