Jak założyć шлейку na królika

Króliki domowe – jedne z najbardziej popularnych zwierząt domowych. Zwierzęta te szybko oswoić, stają się czułe i wywołują emocje gospodarzy i gości. W sezonie letnim wiele osób woli chodzić swoich ulubieńców na ulicy. Jeśli planujesz wyjście królika na spacer, trzeba wyściełane szelki.

Jak założyć шлейку na królika

Instrukcja

1
Odpowiedzialnie traktować zakupie шлейки. Przecież królik – na tyle tchórzliwy zwierzę. Jeśli na ulicy go bała się ostry dźwięk, krzyk, wydech od maszyny, pies lub kot, to może zacząć biegać w histerię. Przy tym trzeba, aby nie wypaść z шлейки i nie придушил siebie.
2
Dobra wyściełane szelki dla królika na szyi powinna nie tyle jak uścisk, a застегиваться na klamrę. Zworka na plecach powinny tworzyć literę „N”, jeśli patrzeć na zwierzę z boku. Шлейки takich konstrukcji są specjalnie dla królików. Również nadaje шлейки małych rozmiarach dla kotów i psów.
króliki lubią się kąpać
3
Istnieją również specjalne stroje do spacerów. Wyglądają jak t-shirt z dołączonym w okolicy lędźwiowej przyponem. Takie шлейки są dobre, że w razie niebezpieczeństwa można podnosić królika za smycz, nie wyrządzając mu tym krzywdy.
jak nosić шлейку na małych psów
4
Typowa wyściełane szelki składa się z dwóch разомкнутых pierścieni. Weź królika na ręce. Mniejszy pierścień, jak smycz, załóż zwierząt na szyję i zamknij. Sprawdź, jak na zwierzę siedzi wyściełane szelki: ona nie powinna być zbyt ciasny. Do tego włożyć palec między kołnierz i szyją królika – jeśli przechodzi, to znaczy, wyściełane szelki rozporek w górę poprawnie. Jednocześnie z tym wyściełane szelki nie powinna spędzać wolny czas, aby królik nie mógł wypaść z niej.
jak сшшитьь шлейку dla psa
5
Przegap drugi pasek pod brzuch królika i zamknij go. Nie przeciągaj шлейку, ale i sprawdź, żeby nie włóczył się na зверьке. Upewnij się, że pierścień, do którego przypina się karabinek smyczy, jest z góry na plecach u zwierząt.
jak kąpać królika
6
Nie prowadź królika natychmiast na ulicę. Niech zwierzę przyzwyczaja się do tym zakresie zapisane. Kilka dni z rzędu nosić шлейку domu, stopniowo zwiększając czas, który królik spędza w niej. Po tym, jak zwierzę przyzwyczaja się, można go wynieść na ulicę.
Należy zwrócić uwagę
Jeśli zdecydujesz się chodzić z królikiem, trzeba będzie zrobić mu niezbędne szczepienia.

logo
Kategoria:
Inne zwierzęta

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.