Jak zalewać silnik na stronę

Aby rozpocząć pracę każdego serwisu należy wybrać silnik i ustawić go na hosting. Z wyborem silnika problemów nigdy nie występuje. Dla danego typu stron ma swoje rozwiązania. Po prostu trzeba dowiedzieć się, w jaki sposób umieścić swoją stronę na serwerze.

Jak zalewać silnik na stronę

Instrukcja

1
Pobierz plik na hosting bezpośrednio ze strony w przeglądarce. W tym celu w panelu sterowania hosting otwórz wiersz „menedżer Plików”, przejdź w link. W wyświetlonym oknie, w którym wyświetlane katalogu na hostingu, przejdź do folderu „public html” i kliknij „Pobierz”. Na ekranie pojawi się okno, w którym należy wybrać plik do wypełnienia na hosting. Kliknij przycisk „Załaduj”. Tak możesz pobrać pliki bez uruchamiania dodatkowych programów.
2
Aby pobrać wiele plików, wstępnie umieścić w katalogu lub same pliki w archiwum. Istnieją хостеры, które obsługują rozpakowywanie archiwów praktycznie wszystkich formatów (zip, tar, tar.gz, tar.bz2, rar). Aby to zrobić na komputerze utwórz archiwum w jednym z formatów. Załaduj go do odpowiedniego katalogu na hostingu jednym plikiem. Tutaj zaznacz pole wyboru i kliknij na link „Rozpakować”, wybierając wstępnie do tego folderu. W ten sposób na hostingu można zalać silnik suchy prowiant na stronie internetowej w całości i go rozwinąć.
3
Skorzystaj sposób wypełnienia silnika bez kopii zapasowej. Do tego uzyskaj dostęp przez FTP. Połącz się z serwerem hostingowym za pomocą specjalnych programów klienta FTP lub menedżera plików Total Commander. Parametry połączenia są wydawane podczas rejestracji hosting konta. W menu głównym naciśnij przycisk „Połącz z serwerem FTP”. Na ekranie pojawi się lista dostępnych połączeń FTP. Kliknij opcję „Dodaj”, wpisz adres serwera FTP, login i hasło. Skopiuj pliki na to okno prosty sposób. Przy tym można pobierać pliki z hostingu z powrotem na komputer. W Total Commander można usuwać, zmieniać nazwy plików i zmiany ich prawa, znajdujące się na hostingu. Zapisz wszystkie ustawienia, i nie trzeba będzie wchodzić w panel sterowania każdym razem, aby wysłać nowe pliki.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.