Jak wzmocnić zdrowie

Wszyscy chcemy mieć żelazne zdrowie, lub, co najmniej, bolało jak najmniej. Współczesny rytm życia dyktuje nam swoje warunki, normalny pobyt i wyżywienie odchodzą na dalszy plan, w walce o cenne minuty naszego czasu poświęcamy wszystkim, co stanowi mniejszą wartość teraz, i często poświęcić własne zdrowie.

Jedz owoce i warzywa jak najczęściej

Trzeba

  • -karnet na siłownię
  • -witaminy

Instrukcja

1
Jeść prawidłowo. Zapomnij o żywność do szybkiego przygotowania, gotuj jak najczęściej w domu lub wybrać miejsca, w których podawane są dobre, pożywne i zdrową kuchnię. Pamiętaj o kaloriach, урежьте tłuste i słodkie, jeść jak najwięcej skrobi i błonnika.
2
Wskaż dwa-trzy dni w tygodniu na wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Nie musisz chodzić na siłownię tylko po to, aby budować mięśnie – dla normalnego napięcia mięśniowego wystarczy połączyć siłowy obciążenie z tlenowych. Czy ćwiczenia na wszystkie grupy mięśni, mające na wytrzymałość, i połącz je z кардиотренировками.
3
Jedz owoce i warzywa jak najczęściej. W tym przypadku, jeśli zapomnieliście o tym stale lub nie możesz sobie na to pozwolić, jedz witaminy, mające na celu kompleksowe zaopatrzenie organizmu we wszystkie niezbędne. Wskazane jest, aby pić witaminy, które trzeba brać rano i wieczorem.
4
Się wyspać jak najczęściej. Minimalny sen powinien wynosić nie mniej niż osiem, ale i nie więcej niż dziewięć godzin. Należy przestrzegać tryb uśpienia i staraj się go nie naruszać nawet w weekend. Optymalny czas snu – z dziesięciu-jedenastu godzin wieczornych do siedmiu-ośmiu godzin rano.
Należy zwrócić uwagę
Nie wolno dopuścić do przesunięcia trybu zasilania i uśpienia!

Porada
Należy zachować rozsądną środek podczas wykonywania ćwiczeń.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.