Jak wysyłać darmowe sms w internecie

SMS są chyba najbardziej prosta i wygodna forma szybkiego informowania odpowiedniego człowieka. Jeśli masz pod ręką nie ma telefonu komórkowego, ale trzeba przekazać wiadomość, możesz skorzystać z jednej z prostych opcji darmowej wysyłki SMS przez internet.

Jak wysyłać darmowe sms w internecie

Instrukcja

1
Najbardziej prosty i niezawodny sposób wysyłania darmowych SMS przez internet można korzystać z oficjalnych stron internetowych operatorów. W tym przypadku wysyłka SMS jest gwarantowana. W niektórych przypadkach konieczne może być rejestracja za pomocą telefonu komórkowego, numeru, ale w ogóle mechanizm ten sam. Trzeba wejść na oficjalną stronę internetową operatora, po czym znaleźć za pomocą mapy witryny lub wyszukiwania na stronie formularz bezpłatnego wysyłania wiadomości SMS. Wybierz kod telefonu komórkowego odbiorcy, po czym zapisz go pozostałą część, a następnie wpisz tekst wiadomości. Należy pamiętać, że podczas pisania SMS-wiadomości w alfabecie łacińskim masz w zanadrzu więcej znaków niż przy użyciu cyrylicy. Po tym musisz wprowadzić kod i nacisnąć przycisk „wyślij”.
2
Można również korzystać z takiej opcji, jak wysyłanie wiadomości SMS za pomocą darmowych usług, takich jak http://smsmes.com/. Z ich pomocą można wysłać wiadomość nie tylko dla Rosji, ale i niemal każdego innego kraju na świecie. Do tego trzeba, aby przejść do jego strony głównej serwisu, następnie wybrać kraj i wysłać SMS za pomocą prostego formularza wysyłki.
3
W przypadku, gdy trzeba ciągle być w kontakcie z jednym lub z grupą osób, można użyć możliwość bezpłatnego wysyłania wiadomości SMS za pomocą komunikatorów, takich jak gg albo mail.agent. Rozważmy wysyłanie wiadomości za pomocą programu mail.agent. Pobierz go z naszej strony mail.ru, po czym zainstaluj i uruchom. Aby zalogować się do aplikacji konieczna-mail na konto mail.ru więc uruchom go, jeśli go brakuje. Następnie dodać kontakt do rozmów i SMS. Wpisz numer w formacie międzynarodowym, po czym będziesz mógł wysłać na niego SMS-wiadomości.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *