Jak wysłać na telefon z poczta

Postęp nie stoi w miejscu. Ostatnio nawet trudno było przypuszczać, że wiadomość na telefon komórkowy można wysłać z komputera, co znacznie wygodniejsze dla wielu użytkowników komputerów PC. Teraz to już nie science fiction, wykraczającą poza granice możliwego, miła rzeczywistość.

Jak wysłać na telefon z poczta

Trzeba

  • – komputer osobisty;
  • – zainstalowane na komputerze specjalne oprogramowanie.

Instrukcja

1
Wyślij wiadomość sms na telefon komórkowy teraz można za pomocą komputera, bez uciekania się do dyspozycji swojego telefonu. Najważniejsze jest to, aby twój komputer był wyposażony w specjalny program. W internecie podobnego oprogramowania – w wystarczającej ilości. Korzyści z takich programów tkwią w tym, że wiadomości można produkować bez żadnych kosztów własnych środków.
2
Wśród programów, które są dystrybuowane za darmo, – „iSendSMS”, „SMSDV” i inne. Te obsługuje prawie wszystkich operatorów telefonii komórkowej i posiadają interfejs w języku rosyjskim. Tak, że problemy z zastosowaniem tych programów nie będziesz mieć nawet początkującego użytkownika KOMPUTERA.
3
Program „SMSDV”, lekkie, ale bardzo wygodny w pracy. Do wysyłania wiadomości podejdzie każda wersja programu. Ponadto pozwala ona ukryć numer nadawcy i zrobić dowolny podpis na końcu listu. Aby wysłać wiadomość, wpisz jej numer w specjalne pole. Napisz tekst. Wprowadź kod PIN-kod, który pojawi się na zdjęciu, a następnie kliknij przycisk „Wyślij”. Po kilku sekundach na telefon określonego abonenta przyjdzie wiadomość od ciebie.
4
Umożliwia wysyłanie wiadomości na telefon komórkowy i dostęp do internetu-pager „Agent Mail.Ru”. Aby to zrobić wystarczy wejść początkowo w bazie „Agenta” numer telefonu osoby, której chcesz wysłać sms. Należy pamiętać, że dany abonent musi być też zarejestrowany w systemie Mail.Ru. Aby wysłać wiadomość, wybierz użytkownika z listy „Agenta”, przejdź do „Menu”, a następnie do podkatalogu „Wyślij SMS”.
5
W wyświetlonym oknie wpisz tekst wiadomości, objętościowo musi być nie więcej niż 112 znaków, wybierz numer telefonu (jeżeli numer nie został określony, wpisz go w dziale „Dodaj telefon”) i kliknij przycisk „Wyślij”.
6
Funkcję wysyłania wiadomości sms obsługuje również „icq”, praktycznie wszyscy operatorzy komórkowi i szereg programów komputerowych.
7
Komunikować się z przyjaciółmi na zasobach „Yandex”, w których „Yandex.Poczta, telefony Yandex.Poczta”, „Ya ru”, „Ja w Internecie”. Do pracy z nimi, pobierz program na stronie „Yandex”. Aby zalogować się do programu, wpisz swoje konto: login używany na „Onecie” i hasło. Takie możliwości komunikacji, oferują inne klienty poczty e-mail.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.