Jak wyprowadzić żółte plamy z sufitu

Rozwiązywanie różnych plam z sufitu – to bardzo kłopotliwa praca, ale z nim można sobie poradzić, jeśli dołożyć trochę wysiłku. Żółte plamy mogą pojawiać się z powodu nieuwagi sąsiadów z wyższych pięter, które po prostu zapomniał zamknąć zawór. Mogą one powstać, jeśli w pobliżu znajdują się wodociągowe lub kanalizacyjne rury, które z czasem rdzewieje.

Jak wyprowadzić żółte plamy z sufitu

Trzeba

  • – metalowe szpatułki o szerokości 5-8см.;
  • – gąbka lub kawałek pianki;
  • -„Biel”;
  • – wykonany z tworzywa sztucznego lub metalowe miski;
  • – pędzel o szerokości 3cm;
  • – wałek;
  • – pojemnik na farby;
  • – błyszcząca farba olejna kolor biały;
  • – grunt głębokiej penetracji.

Instrukcja

1
W zależności od rodzaju plam na suficie, istnieją różne sposoby ich rozwiązywania. Rozważmy przypadek, gdy remont w mieszkaniu jeszcze nie zrobiony.
2
Weź łopatkę i delikatnie usunąć z problematycznego miejsca отпадывающие kawałki farby, tapety lub szpachli. Wlać do miski z „Biel”. załóż gumowe rękawice i weź gąbkę. Zmocz ją w „Bieli”, a następnie lekko wycisnąć. Zacznij obsługiwać plama. Do tego dołączyć pianka do obszaru, gdzie jest желтизна. i potrzymaj kilka sekund, a następnie przesuń gąbkę na inne miejsce, wstępnie zwilżoną ją w „Bieli”. Po kilku прикладываний ponownie ją moczyć i trochę wycisnąć. Przetwarza w ten sposób wszystkie plamy. Stopniowo zobaczysz, jak dolna warstwa gąbki robi się ciemno-żółtym. Wymień ją na nową i przetwarza miejscu do momentu, aż zrobi się lekko nie посветлеет.
3
Poczekaj, aż strop wyschnie. Jeśli plama stało się jasnym, to znaczy, że praca jest zakończona. Jeśli zauważysz, że jeszcze przebija żółty kolor, to należy jeszcze raz powtórzyć operację. Jeśli na suficie pojawiły się plamy rdzy, następnie nałóż na problematyczny obszar grunt składający się z 10% roztworu siarczanu miedzi.
4
Aby usunąć żółte plamy olejowe z sufitu, usuń najpierw z zanieczyszczonego obszaru cały kurz i brud. Nałóż podkład głębokiej penetracji. Poczekaj, aż wyschnie. Wlać farbę do pojemnika, zwilż wałek i farba na plamy. Jeśli problematyczne miejsca nie udało się pomalować wałkiem, wtedy замажьте plama pędzelkiem. Poczekaj, aż wszystko wyschnie. Jeśli zauważyłeś, że żółty działka prześwitywać, nałożyć kilka warstw farby, dopóki plama nie закрасится. Przez kilka dni można przystąpić do naprawy sufitu.
5
Aby usunąć żółte plamy, które powstały na свежепокрашенном suficie, weź miarkę poziomu oleju farby. Zamalować plamę w kilka warstw. Po barwienia zanieczyszczone działka może błyszczeć i trochę się różnić od reszty koloru sufitu. Zamaluj błyszczącą farbę do tej, którą początkowo malowana na cały sufit. Stosować ją w kilka warstw, aż blask zniknie.
logo
Kategoria:
Drobne naprawy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.