Jak zmniejszyć rozmiar bransoletki godzin

Bransoletka metalowa zawiera nadmierna liczba ogniw, aby można go było dopasować pod rękę dowolnej średnicy. Kontakt do tego warsztatu nie jest to konieczne.

Jak zmniejszyć rozmiar bransoletki godzin

Instrukcja

1
Rozważ pasek. Składa się z dwóch rodzajów elementów: płytek, z których każda ma dwa boczne otworki, i opasek, które są instalowane w te szczeliny i łączą ze sobą dwa sąsiednie płytki. Szczegóły drugiego typu po zainstalowaniu wygięta z drugiej strony bransoletki.
2
Jeśli zakupiłeś pasek oddzielnie od godzin, przed dopasowaniem go zainstalować na zegarek. Określić, ile dokładnie ogniw należy usunąć, bez tego nie da. Następnie załóż zegarek i zobacz, zwisają czy oni. Bardzo mały zwis jest uważane za normalne – to znaczy, bransoletka pasuje do dłoni i dostosowywać go nie trzeba. Jeśli okazało się, że średnica paska znacznie większa od średnicy ręce, chcesz usunąć jedno lub kilka ogniw.
3
Aby usunąć link, odchyl jedną стягивающую szczegół z obu stron, a obok – tylko z jednej przylegającym do niej. Wyciągnij pierwszą z nich, i okaże się, że można wyciągnąć i jedną płytkę. Następnie włóż отогнутую część druga стягивающей szczegóły w szczelinę pozostałą płytki i ponownie złóż. Wszystkie operacje należy wykonywać ostrożnie, aby nie zarysować przedniej stronie opaski i aby z drugiej strony nie pojawiły się ostre krawędzie. Koniecznie zapisz usunięte części, zwłaszcza, jeśli mają powłoki z metali szlachetnych.
4
Ponownie załóż zegarek i podejmij decyzję o konieczności usunięcia następnego szczebla. Zawsze należy usuwać je pojedynczo, za każdym razem starając się w zegar. Jeśli ta zasada nie przestrzegać, można niechcący zrobić bransoletkę za usztywnienie i niewygodne do noszenia. Takie zegarki chcesz usunąć za minutę, a do tego, od nich może stać się nieczuły na rękę.
5
Jeśli tak przypadkowo usunięte zbędne ogniwo, zaznacz go na miejsce w odwrotnej kolejności. Co prawda, po za tym trzeba się pogodzić z tym, że widok bransoletki będzie trochę zepsuty.
logo
Article Categories:
Drobne naprawy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *