Jak wypełnić kwestionariusz do ОВИР

W celu otrzymania paszportu należy wypełnić formularz, aby ОВИР. Od 01 kwietnia 2010 można wypełnić i wysłać pocztą e-mail. Wydawanie paszportów regulowane ustawą „O porządku wyjazdu z Federacji Rosyjskiej i wjazdu do Federacji Rosyjskiej” „337-FZ”.

Jak wypełnić kwestionariusz do ОВИР

Instrukcja

1
Możesz wypełnić ankietę od ręki, w tym przypadku należy używać tylko piórem z czarnym tuszem, pisz czytelnie, bez błędów i poprawek.
2
Wypełnij F. I. O., jeśli nazwisko zmieniała, wprowadź to. Następnie wprowadź datę urodzenia, płeć, miejsce urodzenia, miejsce zamieszkania (stałego pobytu), obywatelstwo, alufelgi.
3
8 pkt wprowadź celem uzyskania paszportu, w 9 – pierwotne uzyskania, w zamian utraconego itp. Podczas wypełniania informacji w 10-13 pkt prosimy podać czy były dopuszczone do informacji, które odnoszą się do tajemnicy państwowej; napisz informacje o służbie wojskowej; dostępność karnego lub subskrypcji nieopuszczania miejsca zamieszkania. W przypadku, gdy wnioskodawca znajduje się pod śledztwem, skazany, to nie uda mu się uzyskać paszport.
4
Prosimy podać informacje o dziecku. Jeśli masz paszport biometryczny, ten rozdział nie należy wypełniać. Dla wszystkich dzieci od 1 miesiąca wydawane są ich paszportu. W następnym akapicie napisz informacje o swoich miejscach pracy w ciągu ostatnich 10 lat, w końcu ustępu określa numer i seria książeczki pracy.
5
W końcu ankiety podpisać oraz umieścić datę. Zapewnij dokument w miejscu pracy, jeśli dowiesz się, w miejscu nauki. W prawym górnym rogu umieszczona jest fotografia, na której umieszcza się pieczęć na jej lewym dolnym rogu na ostatnim miejscu swojej pracy. Pamiętaj, że przy wypełnianiu ankiety cała odpowiedzialność za prawdziwość podanych informacji spoczywa na was.
6
Do wypełnienia ankiety, w celu uniknięcia błędów i zwrotu dokumentów od ОВИРа, można zwrócić się o pomoc do specjalistycznych firmy, której pracownik wypełni ci wszystkie dokumenty, zgodnie z wymaganiami.
Porada
Możesz wybrać, jaki paszport będzie składać zwykły lub biometryczny. Różnica u nich w terminie czynności: paszport z elektronicznym nośnikiem żywotność zwiększona do 10 lat, do 5 lat, u zwykłego. Różni się także i wielkość państwowej opłaty za wystawienie dokumentu.

logo
Article Categories:
Sporządzenie dokumentów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *