Jak wymienic Easypay

EasyPay – jest to system, która jest przeznaczona do realizacji szybkich płatności. Głównie są one związane z płatnością towarów i usług w sklepach internetowych. Jeszcze jedna cecha EasyPay to używana waluta (białoruski).

Jak wymienic Easypay

Instrukcja

1
Aby przenieść środki do innego systemu płatności, możesz skontaktować się w któreś online-wymiennik – w internecie jest ich duża ilość. Z ich pomocą można wymienić EasyPay na WebMoney, a także inne narzędzia elektroniczne. Przy okazji, wymianę można jak na dolara, jak i na rublowy portfel. Ponadto, możliwe jest wyjście i na Yandex.Pieniądze. Kantory oferują i odwrotna: istnieje możliwość zmiany, na przykład, WebMoney na EasyPay.
2
Jednak środki z konta można nie tylko wymieniać. Mogą one być wykorzystywane do płatności za usługi telefonii komórkowej, zakupów w sklepie internetowym, usług komunalnych (np. za gaz, mieszkanie, prąd), a także usług dostawców internetu, telewizji kablowej i telewizji naziemnej. Zapłacić środkami EasyPay można za reklamę, hosting lub drukowanie fotografii. Ponadto, w każdej chwili możesz przelać pieniądze innym użytkownikom.
3
Nie zapomnij o wypłaty gotówki: z systemu EasyPay wypłata środków możliwa jest na plastikową kartę MasterCard, эмитированную przedsiębiorstwo OAO „Белгазпромбанк” (zasilić konto w systemie można dokładnie w ten sam sposób). Należy pamiętać, że zarządzanie portfelem można nie tylko przez internet, ale i przez SMS.
Należy zwrócić uwagę
Niektóre kantory zachęcają do stałych klientów, zapewniając im wypłaty z mniejszą prowizją, a także odgrywając nagrody pieniężne. Jednak do udziału wymagana jest obowiązkowa rejestracja. To nie zajmie dużo czasu, a przy tym pomoże zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Porada
Zanim korzystać z tego lub innego serwisu wymiany EasyPay na inną walutę, postaraj się znaleźć o nim w internecie jak najwięcej informacji. Rzecz w tym, że jeśli nie wykazała należytej staranności, można po prostu dostać się do oszustów, a nie do systemu płatności. Najpierw sprawdź opinie na temat pracy w firmie, a następnie zdecyduj, czy warto jej zaufać.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.