Jak wymienić супинатор

Wygodne i piękne buty – warunek łatwego pewność chodu. Ale co zrobić, jeśli w przeddzień ważnego spotkania lub randki u państwa buty poleciał супинатор? Wyrzucić ulubione buty lub udać się do mistrza? Okazuje się, że ten problem jest i inne rozwiązanie – można zastąpić супинатор samodzielnie.

Jak wymienić супинатор

Trzeba

  • – супинатор;
  • – подпятник;
  • – gwoździe;
  • – młotek;
  • – klej.

Instrukcja

1
Супинатор odpowiada za wygodę butów, więc gdy ona się zużywa, jest w ruinę, tracisz poczucie komfortu, zakładanie ulubione buty. I ten fakt jest w stanie wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej pewnego siebie człowieka. Bo stopy to część ciała, która męczy się w pierwszej kolejności, stanowią one podstawowe obciążenie podczas chodzenia.
2
Ze swoim zdrowiem nie można żartować, więc wydany awaria супинатор należy wymienić. Ta część butów stanowi kręcone płytę z taśmy stalowej, która ma wygięcie w kształcie klocka. Супинатор jednocześnie trzyma pięty i zatwierdza wzrost stopy.
3
Wybierz супинатор do konkretnej pary butów. Powinien maksymalnie dopasować фасону i wielkości, w skrajnym przypadku, trochę przekroczyć. Wtedy płytę należy skrócić, jednak działanie to jest jednak niewskazane.
4
Zegnij супинатор w kostce buty. Jest to możliwe dla każdej wysokości obcasa; najważniejsze, aby wynik był dokładny, aby wyeliminować dyskomfort podczas chodzenia. Poświęć tego etapu wystarczającą ilość czasu.
5
Usuń gwoździe mocujące супинатор do стельке, i wyjmij płytę. Włóż wymianę dwoma rękami tak, aby jej tylny koniec dochodził do połowy górnej części boiska obcasa, a przedni zachodziła простилкой. Zamocować gwoździami.
6
Aby przypiąć obcas, ustaw na супинатор подпятник, najlepiej z blachy, z pomocą gwoździ lub super glue. I tylko na подпятник nakłada kartonowych pijany, pozwala to chronić ją od przebicia kapelusikami gwoździ używanych do mocowania супинатора. Odpowiednio, pozwala to uniknąć tarcia lub uszkodzenia stóp.
7
Foot bandaże mogą być dodatkowo wyposażone ortopedycznej uszczelką, która pomaga rozwiązać specyficzne problemy stóp, na przykład, płaskostopia lub zbyt wysokiego podnoszenia. Takie płyty pozwalają nosić modne buty dla wszystkich ludzi, niezależnie od naturalnych lub nabytych stanu stóp.
logo
Kategoria:
Buty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.