Jak wyłączyć filtr antyspamowy

Istnieje kilka algorytmów wyłączyć filtr antyspamowy, a różnią się one w nazwie własnej domeny i trudności. Poniżej przedstawiono najbardziej stosowane metody wyłączenia filtru antyspamowego.

Jak wyłączyć filtr antyspamowy

Instrukcja

1
Spam – masowe rozsyłanie ofert promocyjnych i informacyjnych wiadomości do użytkowników, nie выражавшим chęć ich otrzymywania. Filtr antyspamowy – to program stworzony w celu ochrony użytkownika przed spamu. Służy do filtrowania zamieszczonych linków i przychodzącej poczty e-mail. Często opiera się na wcześniej ustawionym spam arkuszu, gdzie już wprowadzono adresy stron internetowych i odbiorcy, przepływ wiadomości od których niepożądane. Jednak zdarzają się przypadki, gdy program kończy się niepowodzeniem, i spam-filtr nie przepuszcza odpowiednią korespondencję, biorąc ją za spam. I wtedy rodzi się pytanie o jego wyłączeniu.
2
Aby wyłączyć filtr antyspamowy, wejdź na swoją skrzynkę pocztową, wybierz w menu „Ustawienia” podklucz „anti-spam” i zmień poziom zabezpieczeń na „Nie filtrować spam”. Albo na stronie głównej wejdź w menu „Narzędzia” w części „filtr Spamu”, wybierz „Wyłącz filtrowanie spamu” i kliknij na potwierdzenie. Istnieją także bardziej skomplikowane metody, jeśli nie można wyłączyć filtr antyspamowy poprzez menu „Ustawienia” i „Narzędzia”. W przypadku jeśli skrzynka pocztowa obsługuje IMAP, podłącz do niego przez The Bat, i wszystkie foldery skrzynki pocztowej będą dostępne dla synchronizacji. Taka możliwość jest Outlook Express i Gmail, jednak u Gmail IMAP będzie trzeba wcześniej włączyć w ustawieniach.
3
Jeśli masz skrzynki pocztowej znajduje się na innej domenie, następnie przejdź do sekcji „Domeny”, wybierz nazwę domeny, w dziale „Poczta” przejdź do „Konta e-mail, wybierz adres e-mail, w którym należy wyłączyć filtr antyspamowy, a następnie przejdź do sekcji „filtr Spamu” i w nim zaznacz pole wyboru przy „Wyłącz filtr spamu”, potwierdź swój wybór. Jeżeli wszystkie wymienione powyżej metody wyłączyć filtr antyspamowy nie przyniosły rezultatu, to warto zwrócić się do specjalistów pomocy technicznej.
logo
Article Categories:
Internet-oprogramowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *