Jak wyłączyć aktualizację stron

W przeglądarkach okresowo aktualizowane otwartych stron internetowych. To nie zawsze jest wygodne, w szczególności odnosi się to do przypadków, gdy użytkownik jest podłączony tempo z ograniczonym ruchem.

Jak wyłączyć aktualizację stron

Instrukcja

1
Jeśli chcesz wyłączyć automatyczne odnawianie stron w przeglądarce Mozilla Firefox, należy zainstalować rozszerzenie Toolbar Enhancements, wykonując jego wyszukaj z menu dodatków do przeglądarki. Po instalacji należy ponownie uruchomić Mozilla Firefox i przejdź do ustawienia rozszerzenia.
2
Włącz Wyłącz Meta-Redirections for current tab i zastosuj zmiany. Oprócz tego dodatki сущствуют i inne dostępne rozszerzenia, które pozwalają dostosować pracę przeglądarki. Bądź bardzo ostrożny z ich użyciem, należy z nich tylko te, które mają największy ranking.
3
Aby wyłączyć aktualizacje stron internetowych w przeglądarce „Opera” wejdź w ustawienia i, w zależności od wersji programu, przejdź do pozycji menu, odpowiedzialny za dezaktywację aktualizacji. Po zastosowaniu zmian strony będą aktualizowane tylko po naciśnięciu odpowiedniego przycisku obok paska adresu.
4
Jeśli aktualizacja strony odbywa się nawet po wyłączeniu tej funkcji w przeglądarce internetowej, przejdź do menu ustawień i wyłącz rodzaj java-script, całkiem możliwe, że aktualizacja odbywa się właśnie za niego. Również w niektórych przeglądarkach domyślnie jest ustawiona rozszerzenie Refresh, wyłącz go również w tym samym menu.
5
Jeśli nie musisz wyłączyć automatyczne aktualizacje stron internetowych, a ty po prostu chcesz przeczytać zawartość jakiejkolwiek strony, zainstaluj w przeglądarce dla bieżącej strony tryb offline w jednym z punktów menu w zależności od wersji programu.
6
Jeśli automatyczna aktualizacja strony odbywa się w przeglądarce Google Chrome, należy wyłączyć rozszerzenie Auto Refresh Plus lub Chrome Reload, które są dostępne w menu dodatki. Zwykle są one instalowane samodzielnie przez użytkownika do tego, aby nie trzeba było wykonywać aktualizacje ręcznie.
Porada
Wyłącz java-script, jeśli masz tempo z ograniczonym ruchem.

logo
Article Categories:
Internet-oprogramowanie

Comments are closed.