Jak zainstalować odtwarzacz flash w przeglądarce

Technologia Adobe Flash jest dość popularna, jej ustalają użytkownicy różnych systemów operacyjnych: Linux, Windows i Mac. Ta aplikacja pozwala na przeglądanie plików wideo bezpośrednio ze stron internetowych.

Jak zainstalować odtwarzacz flash w przeglądarce

Instrukcja

1
Aby zainstalować program Adobe Flash Player, otwórz przeglądarkę internetową i odwiedź oficjalną stronę dewelopera Adobe. Następnie przejdź do sekcji Get Adobe Flash Player, go znajdziesz w prawej części strony internetowej.
2
Należy pamiętać, że proces instalacji flash playera będzie się nieco różnić w zależności od tego, w jaki przeglądarki używasz. Jeśli korzystasz z internetu przy użyciu programu Internet Explorer, wtedy przed zabiegiem instalacji zamknij wszystkie aktywne aplikacje i kliknij link do automatycznego pobierania.
3
Przed tobą pojawi się okno z sekcją „Free Google Toolbar”, i jeśli nie chcesz zainstalować pasek narzędzi na komputerze, to odznacz obok tego napisu. Następnie kliknij na przycisk „Agree and install now”, po czym w wyświetlonym oknie kliknij na pozycję „Zainstaluj formant ActiveX”.
4
System bezpieczeństwa ostrzeże cię o starcie nowego programu. Do jej instalacji, kliknij przycisk „Zainstaluj”. Po zakończeniu procesu instalacji należy kliknąć wyświetlony napis „Gotowe”. Jeśli przed tobą pojawił się jakiś film, to znaczy, że Flash Player bezpiecznie zainstalowana na komputer.
5
Jeśli do przeglądania stron internetowych korzystasz z innej przeglądarki, po kliknięciu na link flash odtwarzacza pojawi się o wersji wybranej przeglądarki, systemu operacyjnego, i przybliżonego czasu do pobrania programu. Kliknij na pole z napisem „Pobierz”.
6
Następnie w wyświetlonym oknie należy wybrać folder, w którym chcesz zapisać plik. Jak tylko zostanie w pełni załadowany na komputer, zamknij wszystkie aktywne aplikacje i przeglądarki, a następnie uruchom instalator Flash Player. Wszystko będzie odbywać się automatycznie, uczestnictwa nie jest wymagane. Cały proces nie zajmie dużo czasu, dosłownie za chwilę znów będziesz mógł uruchomić odpowiednią przeglądarkę i otworzyć odpowiednie aplikacje.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.