Jak wyłączyć cenzurę

Dziś praktycznie wszystkie media-produkty wytwarzane w ten lub inny rynek, poddawany jest spojrzeniem nauki różnego rodzaju ratingowe komisjami. W związku z tym, wielu deweloperzy starają się unikać sytuacji konfliktowych i wyciąć najbardziej „soczyste” sceny ze swojego produktu – lub, co zdarza się częściej zastępują je cenzura, którą można wyłączyć przy wystarczającej chęci.

Jak wyłączyć cenzurę

Instrukcja

1
W audio, wideo i obrazów cenzurę (пикселизацию, na przykład) nie można usunąć w żaden sposób. Różnego rodzaju szumy i zakłócenia, po pierwsze, tworzone są za pomocą generatora liczb losowych (tj. proces odwrotny naprawić się nie uda), a po drugie są nagrywane „z góry” na obraz (i dźwięk) i nierozerwalnie z nim łączą.
2
Spróbuj dowiedzieć się, wydawał się czy produkt jest w innych wersjach wyposażenia. Tak, wiele seriale są dostępne w wielu miejscach na raz (na przykład, w Japonii i USA), zapewniając przy tym właśnie poziomie cenzury. Ponadto, istnieją różnego rodzaju reżyserskie wersje i wydania specjalne (np. scena masakry w filmie Kill Bill odzyskała kolor tylko w wydaniu na DVD). Możliwa jest taka sytuacja jest z grami: tak, projekt Fahrenheit w USA został wydany z całkowicie wykluczony erotycznych treści, w przeciwieństwie do wersji europejskiej.
3
W grach komputerowych, cenzura, jak zwykle, nie jest elementem silnika. Wszystko zależy od podejścia twórców do swojego produktu: w rzeczach jak Punisher czy Kane & Lynch 2 oficjalnie nie można aktywować „tryb dorosłych”, w Soldier of Fortune i Crimsonland, wręcz przeciwnie, można to zrobić bezpośrednio z menu, wchodząc w opcję: „Ustawienia” -> „Poziom przemocy”. Należy zwrócić uwagę na to, że po wyłączeniu przemocy, jak zwykle, będzie musiał ustalić hasło, aby wrócić do swoich miejsc.
4
Jeśli jest możliwość wyłączenia cenzury nie zostanie przeniesiony do menu, to użytkownik będzie musiał zainstalować specjalny patch korygujący tę gafę. Można go znaleźć na forum gry w internecie, wśród „amatorskich modyfikacji”; instrukcja instalacji (zazwyczaj ограничивающаяся szwem „skopiować pliki do folderu gry z wymianą oryginalnych plików”) jest tam. W szczególności, takie patche do gier The Sims, Singles, Punisher, Kane & Lynch i Sexy Beach.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.