Jak wyłączyć dźwięk w programie flash

Aby wyłączyć dźwięk w formacie flash aplikacjach uruchamianych w przeglądarce, należy znać ich interfejs. Czasami użytkownicy borykają się z problemem braku tej funkcji w zarządzaniu.

Jak wyłączyć dźwięk w programie flash

Instrukcja

1
W otwartej w przeglądarce flash aplikacji znajdź przycisk wyciszania dźwięku. Czasami przyciski mogą być dwie – jedna z nich wyłącza muzykę, jeśli takowa istnieje w twoim przypadku, druga wyłącza dźwięki bezpośrednio z aplikacji. Jeśli nie możesz znaleźć ich w menu sterowania, przeczytaj uważnie informacje dla użytkowników dotyczące jego użytkowania; może tam znajdziesz opcje wyciszania.
2
Przejdź do głównego menu ustawień aplikacji flash; jest możliwe, że dźwięk i muzykę można skonfigurować lub usunąć całkowicie, w jednym z jego punktów. Także spróbuj kliknąć prawym przyciskiem myszy bezpośrednio na programie i znaleźć w menu odpowiednią opcję.
3
Jeśli chcesz wyłączyć dźwięk w flash aplikacji, wyzwalanego na komputerze, skorzystaj specjalnymi programami do ich otwarcia. Zazwyczaj zawierają one dodatkowe funkcje odtwarzania, które zakłada się pod sobą również możliwość wyłączenia dźwięku lub muzyki. Tutaj nie nadają się zwykłe przeglądarki, ci raczej potrzebny jest flash player.
4
W przypadkach, gdy trzeba wyłączyć dźwięk aplikacji, skorzystaj z pełnym wyłączeniem głośności komputera. Jest to istotne w przypadkach, gdy menu programu nie przewiduje specjalnego elementu sterowania lub po prostu nie możesz go znaleźć.
5
Można to zrobić, klikając odpowiedni przycisk na klawiaturze, zmniejszając głośność do minimum w samych głośnikach lub słuchawkach, włączając minimalny poziom głośności dla karty dźwiękowej z odpowiedniego menu w prawym dolnym rogu na pasku zadań systemu Windows i tak dalej. Metoda ta nie jest do końca wygodne, ponieważ wpłynie również na odtwarzanie odtwarzacza muzyki, odtwarzacz wideo, programów do rozmów online i tak dalej.
Porada
Uważaj ucz menu.

logo
Article Categories:
Oprogramowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *