Jak wyjść z czarnej listy

W wielu portalach społecznościowych istnieje możliwość wprowadzania niechcianych kontaktów w czarne listy. Funkcja ta jest aktywnie wykorzystywana, a nie tylko dla ochrony przed spamerami, ale i w odniesieniu do zbyt natrętnych ludzi, którzy nie chcą stosować się do zasad komunikacji. Ale czasami zdarza się, że kogoś na czarną listę wpisywani są w błędzie.

Jak wyjść z czarnej listy

Instrukcja

1
Samodzielnie opuścić czarnej listy innego użytkownika nie jest możliwe. Gdyby taka możliwość istniała, to sama idea czarnych list byłoby bezsensowne. Można to zrobić tylko w jednym przypadku: jeśli znasz login i hasło od konta człowieka, занесшего cię na czarną listę. W tym przypadku masz możliwość wejść pod jego kontem i usunąć się z listy zablokowanych użytkowników. Ale z punktu widzenia etyki nie jest to najlepsze rozwiązanie, poza tym, problem nie zostanie rozwiązany. Jak tylko człowiek zauważy, że odblokowane, to najprawdopodobniej znowu „забанит” was.
2
Zdarza się, że ludzie trafiają na czarną listę przez przypadek lub przez nieporozumienie. Może być, w rozmowie to było nieporozumienie. Jeśli atakujący włamał się na twoje konto i rozsyłali z niego spam, to też mogło być przyczyną blokady, choć sami tu nic do rzeczy. Jeśli masz możliwość, staraj się spotkać z człowiekiem osobiście wyjaśnić mu sytuację. Zadzwonić – też dobra opcja. W skrajnym przypadku, można nawet napisać wiadomość do innego portalu społecznościowym lub wysłać wiadomość e-mail. Najbardziej prawdopodobne jest, że po opuszczeniu czarna lista.
3
Czarne listy są nie tylko z serwisów internetowych, ale i znacznie bardziej poważnych struktur: od banków. Jeśli masz złą historię kredytową, to możesz znaleźć się na liście niechcianych klientów, i jeśli to się stało, to będzie bardzo trudno uzyskać kredyt. Aby odzyskać swoje dobre imię, wygasić wszystkie zadłużenia. Dotyczy to nie tylko płatności kredytowych, ale także odnosi się do płatności usług komunalnych.
4
Może być i tak, że masz pewność, że żadnych długów nie ma, ale bank i tak nie chce mieć z tobą do czynienia. Wtedy należy skontaktować się z biura informacji kredytowej i poproś o których możecie następnie zmienić wyciąg. Nieszczęścia się zdarzają, czasami człowiek traci paszport, a potem odkrywa, że na jego nazwisko było wziąć kilka kredytów. Może być i tak, że jakieś informacje w historii kredytowej są błędne. Będziesz w stanie kontrolować sytuację, jeśli tylko dowiedzieć się wszystkie jej szczegóły.
logo
Article Categories:
Sieci społecznościowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *