Jak napisać wiadomość Vkontakte, jeśli jesteś na czarnej liście

Podczas próby napisz e-maila poprzez „Vkontakte” masz wyświetlany „Komunikat nie można wysłać, tak jak użytkownik dodał cię do czarnej listy”, a bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem? Istnieje kilka sposobów, aby dotrzeć do użytkownika, który postawił was w zignoruj..

Jak napisać wiadomość Vkontakte, jeśli jesteś na czarnej liście

Instrukcja

1
Załóż nowe konto „Vkontakte”. Do tego potrzebny jest jeszcze jeden numer telefonu i skrzynki pocztowej, nie przywiązany do serwisu – zgodnie z zasadami „Vkontakte” nie może być dwóch kont. Разлогиньтесь na stronie i kliknij przycisk „Zarejestruj się”. Będziesz musiał podać swoje imię i nazwisko, płeć, szkoły, gdzie uczyli się, i liceum (kroki te można pominąć, jeśli masz zamiar korzystać z nowego konta tylko po to, aby napisać list), a następnie kliknij na „Zakończ rejestrację”. Wpisz swój numer telefonu wraz z kodem. Na niego otrzymasz w wiadomości sms kod, składający się z czterech cyfr. Wpisując otrzymany kod, możesz stać się nowym użytkownikiem i napisz wiadomość. Oczywiście, nie ma gwarancji, że twoje nowe konto nie przyczyni się także do czarnej listy.
2
Aby usunąć się z czarnej listy użytkownika, musisz zrobić tak, aby człowiek przeszedł na adres http://vk.com/settings.php?act=delFromBlackList&id=***, gdzie *** – to twój id (można dowiedzieć się, wchodząc na swoją stronę i patrząc w pasku adresu). Na przykład, można potwierdzić w odpowiednim znajomego, aby wysłać mu ten link. Po tym, jak użytkownik witryny odbędzie się w nią, automatycznie usunie cię z czarnej listy, i można do niego napisać. Jednak jest pewien wyjątek: on zauważy, że разбанил ciebie, i w razie potrzeby może uniemożliwić ci dostęp do swojej strony z powrotem.
3
W podobny sposób można wyjść i z czarnej listy grupy „Vkontakte”. Wystarczy wysłać do administratora link http://vk.com/groups.php?act=unban&gid=***&id=###, gdzie *** będzie id grupy (można go również zobaczyć w pasku adresu, gdy znajdujesz się na stronie grupy, a ### – twój id. Administratorem także przyjdzie powiadomienie o tym, że usunął użytkownika z ban-blachy, ale jeśli ludzi na czarnej liście dużo, mało prawdopodobne, aby zidentyfikować i wyrzucony z listy nowo.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.