Jak wygładzić skórę

Dla większości kobiet każda, nawet najmniejsza zmarszczka – to chyba nie tragedia, to z pewnością powód do zaburzenia. Ale, niestety, naukowcy jeszcze nie wynalazł eliksir młodości, w stanie „anuluj” pojawienie się nowych zmarszczek. Jednak istnieją sposoby, aby pozbyć się już istniejących.

Krem - jest to chyba najtańszy sposób do walki ze zmarszczkami

Instrukcja

1
КремКрем – to chyba najtańszy sposób do walki ze zmarszczkami. Jest w stanie poprawić stan skóry, odmłodzić ją, zwiększyć napięcie, a także elastyczność. Główna trudność w tym przypadku – to dobrać krem. Wybór kremu, jak wiadomo, zależy nie od ilości zmarszczek, a od rodzaju skóry, miejsca lokalizacji zmarszczek, od wieku. Ponadto, przed zakupem tego lub innego kremu najlepiej skonsultować się z profesjonalistą, a nie opierać się na czyjeś zdanie.
2
МиостимуляцияМиостимуляцией nazywa wpływ na mięśni lub mięśni ciała lub porażenia prądem. Za pomocą prądu mięśnie kurczą, dzięki czemu zwiększa krążenie krwi i następuje nasycenie tkanek tlenem. Programów, w których odbywa się wzmacnianie mięśni, istnieje kilka i wybrać indywidualną może tylko specjalista. Po wzmacnianie mięśni zmniejsza się drugi podbródek, отвислость policzków, zmniejsza ilość zmarszczek,także wyrównuje strukturę skóry, zwiększa jej elastyczność, następuje zmniejszenie ilości obszarów problemowych. Często wpływ prądu elektrycznego łączą się z wpływem ciepła, dzięki czemu znacznie zwiększa skuteczność zabiegu.
3
ИнъекцииИзбавиться od zmarszczek za pomocą iniekcji, w skład których wchodzi substancja „botox”. To jest wstrzykiwany pod skórę, gdzie i działa w ciągu kilku miesięcy(następnie jego działanie słabnie i procedurę trzeba powtarzać). Rzecz w tym, że „botox” pozwala uniknąć redukcji niektórych mięśni; dlatego wygładzają stare zmarszczki i nie powstają nowe. Tak więc, jeśli zastrzyki nie przerażają – ta metoda jest właśnie twój.
Porada
Aby nie uciekać się do nadzwyczajnych środków, staraj się, aby pozbyć się nałogów, prowadź zdrowy styl życia. Ponadto, nie zapomnij, że solarium – pierwszy krok do pojawienia się przedwczesnych zmarszczek.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *