Jak wydrukować etykietę w 1C

Program 1C ma własną dokumentalną bazę, którą można wykorzystać do tworzenia dokumentów ewidencji. Z menu programu 1C można je również wydrukować.

Jak wydrukować etykietę w 1C

Trzeba

  • – drukarka.

Instrukcja

1
Utwórz etykietę w programie „1C:Księgowość” na podstawie posiadanych dokumentów za pomocą menu sprzedaży towarów i usług. Po utworzeniu dokumentu, sprawdź poprawność wprowadzonych danych, wyświetl dokument do drukowania za pomocą podłączonego do komputera, drukarki lub zapisz dokument do jego dalszego drukowania.
2
Jeśli chcesz edytować etykietę, popraw dokument programu Microsoft Office Excel lub dowolny inny edytor-analog. Wykonaj poprawka formy dokumentu wybranego wzoru lub według własnego uznania, po czym zabierz dokument do drukowania za pośrednictwem menu programu Excel „Plik”, lub zapisać go na dysku twardym komputera według własnego uznania.
3
Można to zrobić i z innymi dokumentami programów zainstalowanych na komputerze, jednak czasami bywa dość trudne edytuj dokument w innym programie, tutaj można skorzystać ze specjalnych konwerterami lub menedżerów plików.
4
W przypadku wystąpienia określonych problemów z wykorzystaniem oprogramowania i podstawowych funkcji oprogramowania „1C:Księgowość” zapisz się na specjalne kursy, które organizowane są praktycznie w każdej miejscowości. Można również zwiększyć swój poziom wiedzy za pomocą tutoriali na temat, więcej literatury lub odwiedzając różne zasoby poświęcone tematyce 1C.
5
Również staraj się jak można uważniej czytać recenzje wydań programu i wnikać w różnice między wersjami 1C. Także, zarejestruj się na specjalnych forach programistów i księgowych pracujących z programami 1C do szybkiego rozstrzygnięcia wszelkich trudnych sytuacji, które często pojawiają się w trakcie prowadzenia automatycznego prowadzenia rachunkowości w przedsiębiorstwie i nie zapomnij skontaktować się z działem pomocy technicznej.
Porada
Czytaj więcej poradników.

logo
Article Categories:
Oprogramowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *