Jak wybrać krem na rozstępy

Taki estetyczny problem, jak rozstępy czy rozstępy, znany wielu kobietom. W zasadzie ich pojawienie się na ciele wywołują zmiany skóry, a mianowicie spadek nawilżenia i elastyczności skóry, zaburzenia hormonalne, gwałtowna zmiana masy ciała. Jeśli zwrócić uwagę na ten problem raz, to usunąć rozstępy można domowymi metodami z zastosowaniem masażu i kremów, bez uciekania się do dyspozycji chirurgii plastycznej.

Jak wybrać krem na rozstępy

Instrukcja

1
Pierwszą rzeczą, którą należy zwracać uwagę na skład kremów przeciw rozstępom. Obowiązkowe składniki takie środki powinny być elastyna i kolagen. To właśnie one przyczyniają się do zwiększenia elastyczności skóry. Ponadto, wysokiej jakości krem będzie w swoim składzie zawierać aminokwasów do odbudowy tkanek i komórek, a także witaminy E i c.
2
Wśród marek kosmetycznych, produkujących m.in. kremy na rozstępy, można wyróżnić Lierac, Галеник, Vichy, Bioterm. W skład ich kremów lub żeli wchodzą oleje roślinne (sojowy i masło shea, olej z ostu), wyciągi z roślin (centella asiatica, bluszcz), aktywne гликопротеины i morskie minerały.
3
Jakiego by cream pan nr wolałaby, on będzie przeznaczony do długotrwałego stosowania. Aby osiągnąć widoczne rezultaty regularność – to główny warunek. Zwykle krem rozprowadza się po zabiegów wodnych jeden lub dwa razy dziennie na chore miejsca masażu, lekko втирающими ruchami. Skóra powinna codziennie w ciągu całego kursu otrzymywać odpowiednią dawkę substancji zawartych w żelu lub kremie przeciw stri.
4
Szczególnie uważnie należy wybrać krem na rozstępy w czasie ciąży, ponieważ w tym okresie użyć dowolnego kremu niepożądane. Dla kobiet w ciąży, istnieją specjalne środki przeciw rozstępom, które mają гипоаллергенностью i intensywnie odżywiają skórę.
5
Wybierz krem, który zawiera w swoim składzie masło shea i olejek jojoba, aminokwasy i witaminy. Dobrze, jeśli w kremie na rozstępy dla kobiet w ciąży będzie mniej środków zapachowych. Kompulsywne lub ostry zapach może powodować bóle głowy i nudności w czasie ciąży.
6
Kupując krem przeciw stryj, koniecznie sprawdź się na wrażliwość na jego składniki. Idealnie, jeśli przed zakupem masz możliwość skorzystania z пробником. Jeśli nie, to nałóż trochę zakupionego kremu na wewnętrzną stronę łokcia i po 15-30 minutach spłukać wodą. Jeśli pieczenia lub zaczerwienienia nie ma, to można bezpiecznie używać zakupiony krem.
logo
Article Categories:
Produkty kosmetyczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *