Jak dobrać odcień fluidu

Korektor jest przeznaczony do tego, aby skorygować niedoskonałości skóry twarzy, nadając blask i naturalność makijażu. Jednak źle dobrany kolor kosmetyku łatwo zepsuć nawet najbardziej nieskazitelny makijaż.

Jak dobrać odcień fluidu

Instrukcja

1
Nie mylić z kolorem fluidu, прибегните do pomocy testerów i пробников. Nałóż je na zewnętrzną stronę dłoni, na kości policzkowych, podbródka i szyi. Uważnie przyjrzyj się połączenie odcienia kosmetyku z twoim naturalnym kolorem skóry. Test należy wykonywać przy świetle dziennym. Najważniejsze, aby nie było widać przejścia przy растушевке fluidu, aby idealnie pokrywają się z kolorem skóry, był praktycznie niewidoczny. W ten sposób można uniknąć głównej błędy w użyciu podstawy makijażu błędnych ze skórą odcieni – przy napiętym nałożeniu zbyt jasnego lub ciemnego narzędzia pojawia się „efekt tynku”.
2
Jeśli masz możliwość, kup od razu dwa bliskich odcień tej samej marki – посветлее i nieco ciemniejsze. Wymieszać je, można w warunkach domowych wybrać odpowiedni kolor. Osiągnięcie idealnego dopasowania można i za pomocą żółtego korektora lub złotą pudru (bo w łańcuchy kremach ten barwnik w większości przypadków nie ma). Jeśli nauczysz się rozcieńczać i doprowadzić korektor do odpowiedniego osobiście barwy, to w przyszłości, nie będzie problemu stosować sztuczek, takich jak redukcja sińców pod oczami jaśniejszą podstawą lub korekta owalu twarzy za pomocą tego samego fluidu, ale bardziej nasyconych kolorów.
3
Do wieczornego makijażu korzystnie wygląda podkład podkład niewiele ciemniejszy od naturalnego odcienia twarzy, na dzień – jaśniejsze swojego naturalnego odcienia. I nie zapomnij o granice stosowania kosmetyku – muszą być absolutnie wygładzane, tak aby nie wyglądała jak w masce.
Porada
Za pomocą kilku różnych tonów podstaw można modelować twarz, ciemne odcienie nakładać na te obszary, które należy zmniejszyć, jasne – na tych, co chcesz zwiększyć i nadać objętość.

logo
Article Categories:
Produkty kosmetyczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *