Jak wybrać dobry korektor

Od tego, jaki korektor wybrać, zależeć będzie twoja atrakcyjność – skóra powinna wyglądać jednolicie, być gładkie i jedwabiście gładka, bez widocznych przebarwień i oznak zmęczenia. Do każdej skórze musi być indywidualne podejście.

Jak wybrać dobry korektor

Instrukcja

1
Zwróć uwagę na typ skóry. Płynne podkłady narzędzia nadają się do każdego typu – szybko i łatwo rozkłada się na skórze, łatwo je nakładać palcami lub gąbką, nie obciążają makijaż. Kompaktowe tonalne kremu lepiej wybrać tych kobiet, u których skóra jest sucha – w ich składzie zawiera wiele olejów mineralnych, które złagodzić i увлажнят. Jeśli skóra jest podatna na podrażnienia, na niej łatwo pojawiają się pryszcze lub zaczerwienienie, to stosuj hipoalergiczne kremy z antybakteryjnych dodatkami. Trwałe łańcuchy kremu pasują paniom z tłustą skórą, na której zwykłe środki bardzo szybko zaczynają „pływać”.
2
Prawidłowo dobieramy odcień fluidu. Kolor kremu musi dokładnie odpowiadać naturalny odcień skóry niż натуральнее i nieszkodliwy to będzie wyglądać na twarzy, tym lepiej. Zbyt ciemny krem wiek skórę, a jasne kolory mogą kontrastować z kolorem szyi, rąk i dekoltu. Korektor z migoczących lub pasami cząstek nie nadaje się do codziennego użytku, można go używać od czasu do czasu.
3
Wybierz narzędzie z pozafioletowymi filtrami. Skórę należy chronić przed słońcem, więc lepiej będzie, jeśli korektor będzie mieć oznaczenie „SPF 15 i wyżej..
4
Jeśli twoją skórę należy dokręcić, a następnie wybrać korektor z lifting-efekt – on „chowa” zmarszczki, poprawia owal twarzy.
5
Skórę tłustą należy zmatowić, więc korektor musi posiadać odpowiedni efekt.
6
Zawsze testuj narzędzie przed zakupem. Idąc do sklepu, oczyścić skórę – trzeba nałożyć trochę kremu na policzek. Растушуйте skład na skórze i odczekaj pięć minut. Następnie spójrz na siebie w lustro przy sztucznym świetle i podejść do okna lub wyjdź na zewnątrz – krem musi pokrywać się z odcieniem twojej skóry.
7
Nie kieruj się na koszt kremu – zawsze wypróbuj narzędzie w akcji. Wśród budżetowych odcienie kremów można znaleźć taki, który będzie pasować do twojej skórze idealne, a najbardziej kosztowne preparaty mogą nie spełniać swojej funkcji na skórze. Od czasu do czasu zmieniać swoje preferencje i spróbować czegoś nowego, dodając kolejny krem do listy odpowiednich narzędzi.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.