Jak malować włosy w swój naturalny kolor

Po licznych eksperymentów nad swoim kolorem włosów kobiety chcą przywrócić im swój naturalny, którym obdarzyła natura. Jednak po dłuższym czasie malowania, przebarwień i innych radykalnych zmian włosy doświadczają stresu i znajdują się w fatalnym stanie. Ale nie wszystko jest stracone, dołączając umiejętności, wiele wysiłku i włączając cierpliwość, sprowadzi ich шевелюре naturalny kolor.

Jak malować włosy w swój naturalny kolor

Trzeba

  • – zmywacz;
  • – farba do włosów.

Instrukcja

1
Naturalny kolor włosów zależy całkowicie od stężenia melaniny, która zawiera w sobie substancje barwiące. Wytwarzanie melaniny dzieje się w фолликуле włosa. Aby przywrócić naturalny kolor, można śmiało skorzystać z zmywaczem, wprawdzie nie jeden taki procedura, tak i struktura włosów od tego znacznie pogarsza.
2
Jeśli twoje naturalne włosy mają jasny odcień, a pomalowane na ciemny odcień, należy uwzględnić fakt, że ciemny pigment, w przeciwieństwie do jasnego, utrzymuje się na włosach przez długi czas. Dlatego w tym przypadku trzeba ukończyć co najmniej cztery zabiegi chemicznej zmywacza, między którymi powinien byc otwor w dwa tygodnie. Bądź przygotowany na to, że włosy nie będą miały naturalny kolor, a zysk żółtawy odcień. Ale to nic, pozostało tylko pomalować je w tonie, który jest najbardziej zbliżony do twojego naturalnego koloru.
3
Jeśli jednak, na odwrót, twoje naturalne włosy mają ciemny kolor, a pomalowane na jasny, przywrócić naturalny wygląd będzie znacznie łatwiejsze, niż w pierwszym przypadku. Poczekaj, aż odrosną korzenie włosów. Przyjdź do sklepu i za pomocą karty kolorów określić odcień twoich włosów naturalnych, dołączając do korzeni malowane nici. Pozostało tylko dobrać kolor farby, który najbardziej ci odpowiada.
4
Jeśli w tej chwili kolor twoich włosów różni się od naturalnego tylko na jeden-dwa tony, możesz skorzystać z щадящими смывочными środkami, które nie zawierają w swoim składzie nadtlenek wodoru i amoniaku. Takie zmywacza można kupić w specjalistycznych sklepach dla profesjonalnej pielęgnacji włosów.
5
Często używanie zmywacza farby do włosów może doprowadzić do nadmiernego uszkodzenia skóry głowy i włosów. Po tym, zaleca się rozpoczęcie procedury odzyskiwania. Użyj balsam-odżywka i maska z naturalnych produktów, które można przygotować w warunkach domowych. Zrezygnuj na czas od zastosowania suszarki, prostownicy i lokówki.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.