Jak wybrać energię elektryczną broń

Elektryczne opalarki – to potężne wentylatory do ogrzewania różnych pomieszczeń, magazynów, hal produkcyjnych, garaży, pomieszczeń i tak dalej. Są one również wykorzystywane do suszenia i wentylacji pomieszczeń.

Jak wybrać energię elektryczną broń

Instrukcja

1
Wybierz, które cieplną broń chcesz: stacjonarny lub mobilny. Do zabudowy stacjonarnej armaty są wymagane prace montażowe, a do pracy mobilnej cieplną wystarczy przeczytać instrukcję.
2
Wybierz widok cieplnej dział: prostokątny lub cylindryczny. Armaty w kształcie prostokąta w większości wyposażone są w specjalne nagrzewnice w postaci siatki. Takie armaty lepiej nadają się do nagrzewania pomieszczeń.
3
Modele cylindryczne są elementem grzejnym w kształcie spirali. Takie armaty na wyjściu dają większą temperaturę, że dobrze nadaje się do ogrzewania powierzchni na świeżym powietrzu.
4
Wybierz rodzaj ogrzewania powietrza: bezpośredni i pośredni. Do ogrzewania pomieszczeń, w których stale przebywają ludzie i zwierzęta, nadają się opalarki pośredniego ogrzewania. W takich отопителях jest system odprowadzania spalin.
5
W теплогенераторах bezpośredniego ogrzewania nie ma systemu odprowadzania spalin. Ich stosowanie zalecane jest, na przykład, do suszenia pomieszczeń w przypadku prowadzenia prac remontowych.
6
Określ, jakiej mocy potrzebujesz elektryczna cieplna broń. W tym może pomóc specjalna formuła obliczenia mocy cieplnej armaty. Do obliczenia musisz wiedzieć: V – kubatura ogrzewanego pomieszczenia w metrach sześciennych, T – różnica temperatur pomiędzy wymaganą temperaturą wewnątrz pomieszczenia i na zewnątrz, w stopniach Celsjusza, K – współczynnik dyspersji. Współczynnik rozpraszania lub strat ciepła zależy od konstrukcji budynku i poziomu strat ciepła ścian, które można dowiedzieć się ze specjalnej tabeli. Перемножив trzy z tych opcji, otrzymasz wartość wymaganej mocy cieplnej w килокалориях na godzinę. Do określenia wymaganej mocy cieplnej armaty w kw podzielić otrzymaną liczbę na 860, tak jak 1 kw = 860 kcal.
logo
Article Categories:
Popularne

Comments are closed.