Jak wstać военнослужащему mieszkaniowego

Według статье15 ustawy Federalnej nr 176-Ф3 od 27 maja 1998 roku, żołnierze, którzy nie mają mieszkania lub wymagających poprawy warunków życia, mają prawo do otrzymania mieszkania w kolejce. Oświadczenie przyjmuje strukturalne jednostki Departamentu mieszkaniowym Ministerstwa obrony federacji ROSYJSKIEJ.

Jak wstać военнослужащему mieszkaniowego

Trzeba

  • – oświadczenie;
  • – zaświadczenie o składzie rodziny;
  • – zaświadczenie o dochodach;
  • – akt badania zakwaterowania;
  • – zaświadczenie o pobycie w pobranej noclegi.

Instrukcja

1
Jeśli dotarłeś na miejsce służby wojskowej, państwa są zobowiązane do zapewnienia mieszkań usługi w ciągu trzech miesięcy. Aby uzyskać mieszkania skontaktuj się z ministerstwem budownictwa mieszkaniowego zapewnienia MO federacji ROSYJSKIEJ w miejscu służby wojskowej z wnioskiem, zaświadczenia o składzie rodziny.
2
Wszystkie отставники, прослужившие 20 lat i więcej, a także żołnierzy, którzy planują odejść na zapas, mogą zwrócić się z wnioskiem do określonego urzędu. Oświadczenie powinno być napisane na papierze firmowym jednolity formularz, w którym należy wypełnić wszystkie pola, które zawierają dane osobowe, terminy służby wojskowej w roku kalendarzowym do roku, wyrażona w całych latach, wykształcenie, stopień wojskowy, termin zwolnienia do rezerwy itp.
3
Oprócz wniosku trzeba będzie przedstawić zaświadczenie o składzie rodziny, akt badania mieszkalnej, zaświadczenie potwierdzające twoje dochody. Jeśli przez cały okres służby wojskowej mieszkali w pobranej noclegi, otrzymają zaświadczenie potwierdzające ten fakt.
4
Komisja rozpatrzy twoje dokumenty i pisemnie poinformuje cię o inscenizacji na płycie, a także o numerze swojej kolejki.
5
Jeśli można wyrazić pisemną pragnienie, aby dostać dotację zamiast społecznej mieszkania, otrzymasz mieszkaniowy certyfikat, który nie pokrywa wszystkich wydatków na zakup mieszkania. Norma koszt jednego metra kwadratowego mieszkania na dzień dzisiejszy wynosi 28 tys. zł. Dla jednej osoby może być zapłacone 33 metrów kwadratowych, na dwóch – 42 mkw, na trzech i więcej 18 mkw., które są obliczane na każdego członka rodziny. Jeśli cena mieszkania przekracza obliczone materiału, dodatkowo płacić za niego będzie musiał z własnych środków.
6
Mieszkania socjalne dla żołnierzy dostępna również z obliczeń 18 m. kw. na jednego członka rodziny. Oficerowie, ma rangę pułkownika i powyżej, mają prawo uzyskać dodatkowe metry kwadratowe, ale ponad 25.
7
Członkowie rodzin poległych żołnierzy nie mogą być wydaleni z służbowego mieszkania bez podania równorzędnym placu. Również za nimi zastrzega się prawo wstać mieszkaniowego w Wydziale mieszkaniowym MO federacji ROSYJSKIEJ i dostać mieszkanie, świadczona na podstawie umowy społecznej oraz zatrudniania.
logo
Article Categories:
Więcej

Comments are closed.