Jak wpisać kod w radio audi

Wyłączenie baterii lub zmuszony do naprawy samochodu prowadzi do zablokowania systemu audio. Jeśli masz kod do radia Audi, to przy pierwszym włączeniu trzeba po prostu wpisać ją.

Jak wpisać kod w radio audi

Trzeba

  • – radio
  • – instrukcja do radioodtwarzaczu
  • – kod

Instrukcja

1
Należy zapoznać się z instrukcją. Na pierwszej stronie musi być odrywany arkusz z kodem do radia – 4 cyfry, które trzeba będzie wpisać w system.
2
Włącz radio. Na ekranie pojawi się SAFE. Jeśli dokładnie nie wiesz, jaki jest model radia, zbadać ją pod kątem określonych przycisków. W zależności od obecności/braku oznaczeń, można się zorientować, że klikać dalej.
3
Naciśnij jednocześnie przyciski DX i FM. Przytrzymaj je, aż pojawi się 1000. Wprowadź kod za pomocą przycisków 1-2-3-4, naciskając kilka razy każdą. Na ekranie powinny высветиться właściwe cyfry. Porównaj je z tymi, które znajdują się u ciebie. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij ponownie DX i FM, przytrzymaj 2-3 sekundy. Radio włącza się.
4
Przytrzymaj wciśnięte przyciski TP i RDS. Poczekaj na pojawienie się liczby 1000. Za pomocą przycisków 1-2-3-4 wprowadź prawidłowy kod. Po dodatkowej weryfikacji kodu użyj TP i RDS, aby potwierdzić (2-3 sekundy).
5
W przypadku braku oznaczenia TP poszukaj przycisk SCAN. Gdy na wyświetlaczu pojawi się SAFE, przytrzymaj jednocześnie SCAN i RDS aż pojawi się 1000. Wprowadź kod przyciskami 1-2-3-4. Aby potwierdzić wybór, naciśnij przycisk SCAN i RDS (2-3 sekundy).
6
Naciśnij i przytrzymaj kombinację klawiszy M i VF lub M i U. Na ekranie pojawi się 1000. Wprowadź kod za pomocą 1-2-3-4. Aby potwierdzić, naciśnij i przytrzymaj przez 2-3 sekundy oryginalną kombinację przycisków.
7
W gamie modeli magnetofonów istnieje Audi Audi Navigation Plus. Włącz radio. Do wyboru cyfr kodu użyj крутящуюся długopis. Kiedy znaleziono żądanej cyfry, naciśnij na klamkę. Wykonaj te same czynności, aby wybrać pozostałych cyfr. Gdy kod zostanie wprowadzony, w menu znajdź OK. Aby potwierdzić, należy ponownie nacisnąć na klamkę. Radio włącza się.
8
Aby wprowadzić kod do radio Audi Gamma CD 4A0 035196NP2 AUZ5Z5 (Japonia, wydanie 10.91) użyj poniższej sekwencji. Ściśle zachowując kolejność, kliknij DX+U+M. Przytrzymaj przez 5 sekund, aż pojawi się 1000. Wprowadź kod cyframi 1-2-3-4. Użyj kombinacji DX+U+M, aby potwierdzić (5 sekund). Najpierw pojawi się napis SAFE, a po dwóch sekundach radio będzie działać.
Należy zwrócić uwagę
W przypadku braku kodu nie należy próbować odgadnąć jego. Nieprawidłowy enter powoduje zablokowanie radia.

logo
Kategoria:
Naprawa i serwis

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.