Jak wejść na stronę prezydenta Miedwiediewa

Jeśli pojawił się jakiś problem, który chcesz ustawić na czele państwa lub interesują cię najnowsze wiadomości ze sfery politycznej, można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Prezydenta federacji ROSYJSKIEJ Dmitrija Anatolewicza Miedwiediewa.

Jak wejść na stronę prezydenta Miedwiediewa

Trzeba

  • – dostęp do internetu

Instrukcja

1
Wpisz w pasku adresu przeglądarki następujący adres sieci web: http://kremlin.ru
2
W wyświetlonym oknie oficjalnej strony Dmitrija Anatolewicza Miedwiediewa, przechodząc na górze na różnych kartach: „Wiadomości”, „Zapis”, „Dokumenty”, „Zlecenia”, „Podróży”, „Wizyty”, itp., będzie można uzyskać wyczerpujące informacje na temat ostatnich wydarzeń politycznych, w których brał udział sam Prezydent federacji ROSYJSKIEJ.
3
Kliknij na jedną z kart: „Zdjęcia”, „Video” lub „Audio” i będą dostępne materiały w powyższych formatach, dotyczące działalności głównego urzędnika państwa.
4
Możesz też odwiedzić blog Dmitrija Miedwiediewa, klikając zakładkę „Blog” na górze strony. Ponadto, w oknie tym znajdują się linki do strony osobiste Prezydenta w portalach społecznościowych, takich, jak: „W kontakcie”, „Facebook”, „tvitter”, plików magazyn „YouTube”.
5
Jeśli chcesz wysłać pisemne odwołanie do Prezydenta federacji ROSYJSKIEJ Dmitrij Miedwiediew, kliknij na zakładkę „Nawrócenia”, znajdującego się w górnej części okna. Otworzy się formularz, w którym trzeba będzie podać prawdziwe informacje o sobie i napisać nurtujące was pytanie. Do niniejszego formularza istnieje możliwość dołączyć różne dokumenty, zdjęcia, pliki wideo, potwierdzające całą aktualność swojego zgłoszenia. Całkowity rozmiar tej informacji nie może przekraczać 5 Mb.
6
Możesz napisać drugi list do Prezydenta w tym samym oknie, po raz pierwszy, wybierając opcję: „Zwrócić się w tym samym piśmie w innej sprawie”. Uważnie przeczytaj wszystkie wymagania do napisania tego sprawy.
7
W celu zapoznania się z biografią Dmitrija Anatolewicza Miedwiediewa, z okna strony głównej oficjalnej strony kliknij na karcie znajdującej się w górnym wierszu „Miedwiediew”. Tutaj można przeczytać życiorys Prezydenta, zobacz jego prywatne zdjęcia, filmy, фотоработы, zapoznać się z rozdziałami z jego książki, przeglądam notatnik małżonkowie Swietłany Медведевой.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.