Jak utworzyć SMS-płatności

SMS-rozliczeniowy stanowi taki sposób rozliczeń elektronicznych, który odbywa się za pomocą środków komunikacji komórkowej. Użytkownik wchodzi na stronę internetową zainteresowało towaru lub usługi, wysyła wiadomość sms na krótki numer. Z jego konta usuwa się pewna suma, a on otrzymuje wybraną usługę lub towar.

Jak utworzyć SMS-płatności

Trzeba

  • – komputer;
  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Podłącz usługę sms-płatności na swoją stronę do zapłaty za towary lub usługi. Tę funkcję można wykorzystać do świadczenia płatnych usług na forach, serwisach randkowych, gry online, sms czatów i głosowaniach, serwerów gier multiplayer, файлообменниках i tak dalej.
2
Skorzystaj już gotowym serwisem dla połączenia sms-płatności na stronie. Na przykład, przejdź na stronę tego serwisu http://sms-billing.neodengi.ru/. Zapoznaj się z warunkami świadczenia usługi w dziale „Regulamin”. Jeśli jesteś zadowolony wszystkie reguły, kliknij przycisk „Rejestracja” lub „Połącz usługę”. Wpisz login i hasło w systemie, adres e-mail, te pola są obowiązkowe do wypełnienia.
3
Wpisz w razie potrzeby numer gg i login Skype, a następnie wybierz metodę rejestracji – jako osoba fizyczna lub jako osoba prawna. Wpisz swoje nazwisko, imię i imię odojcowskie. Następnie wprowadź numer telefonu, najlepiej komórkowego. Pokój należy wprowadzać w formacie międzynarodowym (+380…).
4
Wybierz z rozwijanej listy wybierz sposób otrzymania pieniędzy, czyli gdzie chcesz otrzymywać środki, które użytkownicy będą wysyłać za pomocą sms. To może być system „Yandex pieniędzy”, Web-money. Możesz też wybrać opcję „Doładowanie telefonu”.
5
Następnie wprowadź numer portfela lub telefonu komórkowego, na który będą wysyłane pieniądze. Należy zachować ostrożność przy wprowadzaniu cyfr. Następnie wybierz walutę wyświetlania i obliczeń, wprowadź kod zabezpieczający z obrazka.
6
Zaznacz pole „Zgadzam się z regulaminem”, kliknij przycisk „Wyślij”, aby sms-płatności na swoją stronę. Po aktywacji konta, przejdź na stronę i kliknij „Utwórz nowy projekt”.
7
Wybierz rodzaj projektu, kliknij „Dalej”. W następnym oknie wprowadź link na swoją stronę i jego opis. Wybierz tempo, kliknij przycisk „Dalej”. Dostosuj wygląd formularza sms-płatności. W ostatnim oknie kliknij „Kod formularza” i skopiuj kod, aby umieścić sms-płatności na swojej stronie internetowej. Wklej otrzymany kod w tagu Body swojej strony internetowej.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *