Jak utrzymać mięśnie w dobrej formie

Niektórym ludziom nie podoba profesjonalny sport z jego stałymi изнуряющими ćwiczeniami. Dla wielu proste pragnieniem jest właśnie wsparcie mięśni w dobrej formie.

Jak utrzymać mięśnie w dobrej formie

Instrukcja

1
Stwórz nowy porządek dnia. Pamiętaj, że aby osiągnąć każdy, nawet przy najmniejszej cele w sporcie trzeba radykalnie zmienić swój tryb. Jeśli wcześniej poszedł spać późno w nocy, to teraz warto wprowadzić pewne korekty.
2
Staraj się kłaść się wcześniej, najlepiej w 23.00-00.00. Wstawać z łóżka w tym samym czasie, czyli około 07.00 rano. Oczywiście, wszystko zależy od twojej działalności. Ważne jest, aby zaoszczędzić rano godzinę czystego czasu do specjalnych ćwiczeń.
3
Należy niewielką pobiegać z rana. Jeśli jest to możliwe w miejscu swojego zamieszkania, biegać codziennie przez 10-15 minut. Z czasem będziesz w stanie pokonać dłuższe dystanse, ale na początek to wystarczy.
4
Rób общеразминочные ćwiczenia. Po biegu przejść kilkaset metrów do boiska sportowego lub miejsca, gdzie można dodatkowo poćwiczyć. Zrób kilka głębokich wdechów i wydechów. Potem wykonaj rozciąganie rąk, nóg, pleców, a także skłony, skręty i полушпагаты. Poczuj się jak pracują wszystkie mięśnie. Jeśli chcesz, wykonaj kilka ćwiczeń na klatkę piersiową i press: deski, ławka itp.
5
Włącz jogi w swój proces szkolenia. Jej można robić bezpośrednio po treningu lub wieczorem po pracy. Joga pomoże ci być zawsze w dobrym tonie, ponieważ wpływa zarówno na mięśnie, jak i na organizm człowieka. Bez specjalnych ćwiczeń oddechowych jest bardzo trudne harmonijnie się rozwijać.
6
Odwiedzaj basen około 1-2 razy w tygodniu. Pływanie – uniwersalny rodzaj sportu, który będzie trzymać wszystkie grupy mięśniowe w dobrej formie. Pokonać dystans w spokojnym czasie, zmieniając style. Na przykład, najpierw unosiła się żabka, potem na plecach i w końcu – freestyle.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *