Jak suszyć mięśnie

Gdy nabieramy masę ciała, automatycznie wraz z masy mięśniowej nabieramy masę tłuszczową – to nieuchronny proces. Naturalnie, „suszenie” jako taka jest brzemienny utratą masy i objętości, ale wypukła figura wygląda znacznie lepiej niż masa tłuszczu wymieszane z mięśniami. Jeśli suszyć mięśnie prawidłowo, utraty masy będą niewielkie.

Jeśli suszyć mięśnie prawidłowo, utraty masy będą niewielkie

Trzeba

  • – karnet na siłownię
  • – kieszonkowy kalorii

Instrukcja

1
Урежьте ilość dziennie spożywanych kalorii na czterdzieści procent. Jeśli do tego ciężko zdobyć masę, to teraz twój organizm będzie odczuwać brak składników odżywczych, a przez to będzie zmniejszenia tkanki tłuszczowej. Całkowicie wyeliminuj produkty o wysokiej zawartości tłuszczu i ograniczyć do minimum słodycze.
2
Użyj te same ćwiczenia, które można stosować do tego, ale z mniejszymi ciężarami i mniejszą ilością powtórzeń. Twój cel – zmusić mięśnie do pracy, a nie rosnąć, mniejszy ciężar ten jest niezbędny, ponieważ jak twoja siła spada odpowiednio do straty kalorii. Ćwiczenia na wytrzymałość pomogą ci spalić jeszcze większą ilość podskórnej tkanki tłuszczowej.
3
Użyj aerobic treningu i cardio, takich ćwiczeń, jak rower i bieżnia. Przy połączeniu tych ćwiczeń i ćwiczeń na wytrzymałość, twoja masa mięśniowa spadnie na objętość do dziesięciu-piętnastu procent, podczas gdy straty tłuszczowej w masie wynosi do siedemdziesięciu procent. W zależności od czasu trwania suszenia i twojej determinacji, wskaźniki te mogą ulec zmianie, jak na gorsze, jak i lepsze.
Należy zwrócić uwagę
Ostatni posiłek powinien być nie później niż w ciągu sześciu godzin wieczornych

Porada
Staraj się pić jak najwięcej płynów.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.