Jak uszyć strój do jazdy figurowej na lodzie

Wykonanie stroju do jazdy na lodzie zaczyna się od muzyki. Projektant, po wysłuchaniu muzyki, sprawia, że szkic przyszłego dzieła. Dalej zaczyna się proces doboru tkaniny. Do tego celu stosowane są specjalne materiały, ponieważ obciążenia materiał solidny.

Jak uszyć strój do jazdy figurowej na lodzie

Trzeba

  • – szkic;
  • – tkaniny;
  • – igły;
  • – nici;
  • – maszyna do szycia.

Instrukcja

1
Podczas zajęć i występów, łyżwiarze wykonują skomplikowane gimnastyczne akrobacje, które wytrzyma daleko nie każda tkanina. Dzianina jest rozciągliwa, тканный materiał rozrywa się. Najbardziej popularny rodzaj materiału użytego do produkcji strojów do jazdy figurowej na lodzie, jest бифлекс. Materiał ten charakteryzuje się wysokim stopniem odporności na informacji, dobrze rozciągnięty i natychmiast wraca do pierwotnego stanu.
2
Zacznij od kostiumu kąpielowego, jeśli szyjesz damski garnitur. Z powodu cechy tkaniny, szycie na jeden-dwa rozmiary mniejsze: będzie pasować jak ulał. Przygotuj podstawowy wzór przylegającego sukienki (patrz rysunek). Намечайте wzór na linii talii. Przygotuj wzór wąskiego rękawa. Stosuje się go na linii kroju.
3
Zrób rysunek oparcia. Odstawić w dół cztery centymetry od połowy oparcia, aby potem szyć na zamek błyskawiczny. Aby ustawić znacznik. Kontynuuj w górę linię do połowy oparcia na cztery centymetry. Odłóż jeden centymetr od kiełków na linii ramienia, od punktu nr 1 na trzy centymetry w górę. Połącz punkt nr 3 płynnymi liniami z punktem nr 4, a także z linią ramion.
4
Odłóż cztery centymetry od pachy do ramienia i cztery centymetry w lewo. Ustaw linię szwu bocznego na dwa centymetry w prawo. Podziel linię talii na pół. Od punktu podziału odstawić w prawo i w lewo na półtora – dwa centymetry. To głębokość tuck. Postaw dla siebie punktu T2 i T3.
5
Zbuduj dwie równe zęby od linii talii. Odcinek T2 podziel na pół. Opuść linię prostopadłą równej połowie linii T2. Koniec połącz liniami prostymi z punktem T3. Przez analogię budowanie i drugi flaki. Wycięcie na linii szycia spódnicy do lifu musi pasować do kształtu i wielkości zęba.
6
Zbuduj jeden klin na rysunku wykroju spódnicy. Pozostałe vykroyte przez analogię. Przesuń linię pionową w dół na całej długości spódnicy. Przesuń palcem w prawo i w lewo poziome linie, na których uchylenie szerokość klina, równą szerokości załamka, pomnożonej przez cztery.
7
Zacznij wzór przedniej części kombinezonu. Umieścić środek forehand na trzy centymetry w górę (patrz rysunek) i odłóż jeden centymetr od punktu nr 3. Taką samą odległość odstawić na linii ramienia od wlewu.
8
Odłóż od punktu nr 1 w górę dwa i pół centymetra w prawo. Jest to potrzebne do budowy stelaża. Podłącz linię prostą z dolnym punktem wlewu punktu nr 1. Odłóż cztery centymetry od linii barków. Określ głębokość klatki piersiowej tuck, zaznacz punkt P.
9
Ustaw linię szwu bocznego w prawo, na dwa centymetry. Uchylenie się od linii tali głębokość drugi tuck na dwa centymetry. Przesuń linię od pachy do punktu 2. Zbuduj dwie równe zęby od linii talii (jak również na plecach).
10
Złóż tkaninę dwa razy z zakrętu w drążka nici. Umieść wzór jak pokazano na rysunku. Vykroyte części. Sew стачным szwem gorset wraz z podszewką. Приточите konopie kieszeni od wewnątrz. Вшейте zamek błyskawiczny z tyłu, na środku oparcia. Сточите rękawy i brzeg dolny.
11
Сточите kliny spódnice, разутюжьте szwy. Приточите slash piec był dwa centymetry w odległości trzech cm od dołu spódnicy. Вышейте dół spódnicy nad bake.
12
Unosi spódnicę, gorset z linii blizn. Zrób wycięcia na pierwszym w każdym rogu klina. Prostrochite z jednej стачным szwem. Złożyć osoba podszewki, z twarzą do góry i pristrochite na dole spódnicy. Zdemontować podkładkę na lewą stronę i dołącz do szwach klinów. Uchwyt rack do góry stroju. Na dole podszewki do рукавам. Выточите rękawa. Отутюжьте żelazkiem.
13
Szyć garnitur trochę łatwiej. Tailor koszula typu „Body”, zamocować za pomocą przycisków na dole. Przyszyć do majtkach specjalne штрипки lub gumy do mocowania łyżew. Kołnierz-podstawa цельнокроеный, gorset – przylegający.
14
Вшейте zamek błyskawiczny na plecach. Złóż dół stanika w postaci blizn. Spódnica pokrój klosz składa się z ośmiu klinów. Wykończone w dół spódniczki ukośne bake i haftem. Выточите rękawa. Powinny one być fazowanie, o luźnym kroju dla bardziej komfortowego ruchu.
15
Zamów szycie stroju do jazdy figurowej na lodzie w atelier. Można również złożyć zamówienie online na wykonanie stroju (http://www.art-blesk.com/ru/suit/figurnoekatanie/). Trzeba tylko usunąć miarki i zgłosić je w dziale „Zamówienia”. Skontaktujemy się z państwem w najbliższym czasie w celu wyjaśnienia szczegółów. Wykonane ubrania są wysyłane kurierem lub wspina się samodzielnie.
logo
Kategoria:
Inne sporty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.