Jak usunąć trzaski

Trzaski w samochodach mogą pojawiać się z różnych powodów. Gdy do dźwięków od ruchu dodawany jest nieprzyjemny hałas wewnątrz samochodu, właściciel stara się go pozbyć.

Jak usunąć trzaski

Instrukcja

1
Dokładnie sprawdź salon i bagażnik. Przyczyną dorsza lub innej hałasu może służyć niegdyś niedbale rzucony przedmiot, który teraz ciężko się jeździ podczas jazdy i wydaje nieprzyjemne dźwięki. Sprawdź schowek i bagażnik, przednią i tylną obudowę. Nawet mała moneta, jednorazowy kubek lub zapomniana uchwyt może powodować nie lada zmartwienie właściciela samochodu.
2
Dowiedz się stopień wytłumienia. Samochody klasy średniej krajowej produkcji charakteryzują się niskim hałasem. Możesz zwrócić się do warsztatu i poprosić specjalistów o ocenę jej i wyeliminować wady.
3
Aby zwiększyć izolację, zdejmij torpedę, grzanie srebrny warstwy (na przykład, za pomocą budowlanego suszarki). Po tym, jak zgaśnie jest bardzo prosta. Usuń klej. Podgrzać nowej шумоизоляционную podstawę i przykręcić ją. Проглаживайте izolację dla jej lepszego przylegania. Jej można przyklej podłoga, sufit, drzwi – dla lepszego efektu.
4
Sprawdź owiewki okien. Przedmioty te znajdują się na zewnątrz pojazdu i są odpowiedzialne za ochronę wnętrza przed wilgocią. Jeśli owiewki odeszli od obudowy maszyny i ściśle do niego przylegają, to usłyszysz ciągły hałas podczas jazdy. W tym przypadku trzeba będzie je zdjąć, oczyścić miejsca, gdzie są one przymocowane do auto. Klej nanieść na oczyszczoną (suchej) powierzchnia i załączyć nawiewu powietrza z powrotem.
Należy zwrócić uwagę
Często utwór i hałas w samochodzie tworzy system audio. Zamocować subwoofer i zagęścić głośnik.

Porada
Jeśli lubisz trzymać w schowku drobne, klucze i inne dźwięczne przedmioty, nie warto się denerwować i zmieniać swoich nawyków. Po prostu poprowadzić dno i ściany schowek materiałem typu pianki, która będzie łagodzić wstrząsy i zminimalizować trzaski i inne zakłócenia.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *