Jak złożyć prosty

Dla przewozów ładunków transportem samochodowym jako dokumentów używany jest manifest i towarowo-transportowe koszty ogólne, które są integralną częścią wyświetlania pracy, wykonywanej przez kierowcę. Dodatkowy prosty pojazdów u klienta oblicza się na podstawie danych znajdujących się osobą, która na wykresie 32 TTN.

Jak złożyć prosty

Trzeba

  • – przewozowy

Instrukcja

1
W liście przewozowym przewidziano dwie partycje. Pierwszy z nich: „Towarowy”. W tym dziale są wypełnione informacje o przesyłce: masa ładunku („netto” i „brutto”), liczba miejsc, itp. Według danych wymienionych w określony punkt, następuje odwołanie pozycji magazynowych u nadawcy, i przeniesienie ich na koncie odbiorcy.
2
Druga część: „Transport”. Jest on przeznaczony do wprowadzania w nim informacji, odzwierciedlających pracę transportu samochodowego u klienta. W tym rozdziale podane są informacje o czasie przyjazdu samochodu do klienta: do nadawcy – pod załadunek, do odbiorcy – pod rozładunek.
3
W dziale TTN „Inne informacje”, w rubryce 32, określa czas postoju samochodu pod załadunkiem lub rozładunkiem. Dane są potwierdzone podpisem osoby odpowiedzialnej i opieczętowane.
4
Przestoje w drodze, które mogą wystąpić podczas transportu towarów na trasie w związku z remontem dróg lub dokonaniem przez kogoś z uczestników ruchu WYPADKU, określone w rozdziale listu przewozowego „Specjalne oznaczenia” i potwierdzane podpisem z podaniem stanowiska i rangi pracownika drogowo-zwrotniczy usługi. Znacznik proste w drodze mogą również zapewnić i specjaliści remontowo-odcinek drogi, podając tytuł i nazwisko, a także numer telefonu kontaktowego przedsiębiorstwa.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.