Jak usunąć rysy z lodówki

Nowoczesne lodówki są wykonane z taniego stali węglowej, z polimerów lub lakieru. Dlatego podczas ich transportu możliwe jest tworzenie różnych zadrapaniami.

Jak usunąć rysy z lodówki

Trzeba

  • — papier ścierny;
  • — benzyna;
  • — szpachlowanie;
  • — emalii lub farby akrylowe;
  • — biały lakier do paznokci;
  • — marker lub korektor;
  • — dekoracyjny magnes.

Instrukcja

1
Aby usunąć duże rysy z powierzchni lodówki, pokrytego farbą, weź papier ścierny, dokładnie oczyścić powierzchnię. Następnie przetrzeć benzyną i зашпатлюйте. Po wyschnięciu szpachlówki ponownie dokładnie зашкурьте i nałóż małą szczotką farbę.
2
Poza szkliwa można użyć i farby akrylowe. Są one o wiele szybciej wysychają i nie mają nieprzyjemnego zapachu. Pamiętaj tylko, że są mniej odporne, dlatego podczas czyszczenia należy zachować ostrożność.
3
Jeśli rysy małej wielkości, spróbuj zastosować bardziej proste sposoby.
4
Drobne uszkodzenia idealnie замаскирует specjalny znacznik, którym зарисовывают rysy na samochodach. Dokładnie wstrząsnąć przed użyciem i nie zapomnij przerysować wady. Tak jak stoi nie dość tanio, to kup go w przypadku, gdy w lodówce jest znaczna ilość rys.
5
Tańsza opcja to rysunek zarysowania lakierem do french manicure. Kup biały lakier do paznokci. I delikatnie spacer pędzlem na całej długości rysy. Nie stosować raz za dużo lakieru, najlepiej zrób cieniutką pasek, a po wyschnięciu, jeśli to konieczne, nałożyć drugą warstwę.
6
W przypadku braku środków specjalnych należy użyć zwykły korektor tekstów. On też jest w stanie ukryć drobne rysy. Tylko należy pamiętać, że przy dokładnym sprzątaniu powierzchni lodówki, należy bardzo starannie umyć cieniowane miejsca. Lub regularnie ich odcień.
7
Jeśli nie chcesz męczyć się z malowaniem, powiesić magnes w miejscu zadrapania. To najprostszy i najtańszy sposób. Magnesami można również ukryć wgniecenia, które powstały podczas transportu lodówki.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.